• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Efsane geri döndü”
“Efsane geri döndü”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Rehber Çocuk Kulübü, Kafeli Kütüphane ve Final Eğitim Kurumu Kurucusu Ali Güzlek ile Kurumların Rehberlik Öğretmeni ve Yöneticisi Canan Güzlek konuk olarak katıldılar. Yayında yeni...
19 Haziran 2020 13:38
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Rehber Çocuk Kulübü, Kafeli Kütüphane ve Final Eğitim Kurumu Kurucusu Ali Güzlek ile Kurumların Rehberlik Öğretmeni ve Yöneticisi Canan Güzlek konuk olarak katıldılar.
Yayında yeni öğretim yılında üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilere Final çatısı altında hizmet vereceklerini kaydeden Ali Güzlek, “Efsane geri döndü” dedi.
“Eğitimci kimliğimizi unutmadan çalışıyoruz”
Her şeyden önce öğretmen olduklarını kaydeden Rehber Çocuk Kulübü, Kafeli Kütüphane ve Final Eğitim Kurumu Kurucusu Ali Güzlek, “Özel eğitim kurumu olsak da eğitimci kimliğimizi unutmadan çalışıyoruz. Tüm öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi görüyor ve bu anlayışla çalışıyoruz. Ben ve tüm çalışma arkadaşlarım uzun yıllardır dershane ve özel okullardan edindiğimiz tecrübelerimizi Rehber Çocuk Kulübü markasında biraraya getirdik ve ilimize güzel bir eğitim kurumu kazandırdık. Rehber Çocuk Kulübü’nün ardından öğrencilerimizin rahat bir ortamda ders çalışabilmeleri için Kafeli Kütüphaneyi hayata geçirdik. Kütüphanemize ders çalışmaya gelen tüm öğrencilerimiz memnun olduklarını söylüyorlar. Son olarak da ilimizde de güzel bir isim bırakan Final Eğitim Kurumları’nı yeniden ilimize kazandırdık. Hazırlıklarımız bitmek üzere. Yeni öğretim yılında üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimize Final çatısı altında hizmet vereceğiz. Efsane geri döndü” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Gereken tüm hijyen kurallarını yerine getirdik”
Kurumlarında gereken tüm hijyen kurallarını yerine getirdiklerini söyleyen Ali Güzlek, “Hem velilerimiz hem de öğrencilerimiz gönül rahatlığı içinde olsunlar. Büyük bir titizlikle gereken tüm hijyen kurallarını yerine getirdik. Teneffüs saatlerini sınıflara göre farklı yapıyoruz. Sınıflarda mevcutları azalttık ve sosyal mesafeyi koruyoruz. Bu süreci de hep birlikte kurallara uyarak atlatacağız” diye konuştu.
“Sınavla ilgili dozunda heyecan gerekli”
LGS ve YKS’ye girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileyen Rehberlik Öğretmeni Canan Güzlek, “Pandemi dolayısıyla bu yıl çocuklarımız eğitim sürelerinin bir bölümünü uzaktan eğitim modeli şeklinde tamamladılar. Bu nedenle daha evvel tecrübe etmediğimiz bir süreç yaşadık. Bizler öğrencilerimize Milli Eğitim’in uzaktan eğitim sistemi dışında teknoloji aracılığıyla ulaştık ve bu süreçte yanlarında olduk. Sınavla ilgili dozunda heyecan gerekli. Ama çok fazla heyecan hissetmesinler. Herşey gönüllerince olsun. Sınavlara girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” şeklinde konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa