• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın
Gün FM’den 8 Mart’a özel yayın
Gün FM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm gün süren özel bir yayın düzenlendi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına...
9 Mart 2018 14:47
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm gün süren özel bir yayın düzenlendi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın hazırladığı Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayına katılan konuklar kadınların öneminin sadece yılın bir günü değil her gün hatırlanması gerektiğinde birleştiler.

Programa farklı alanlardan birçok öncü kadın konuk oldu

Programa Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu, Odak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rabia Güzbey, Gazete 3 Grafikeri Fatma Yıldız, Şuhut’un Sesi Gazetesi Sahibi Zeliha Ertek, Otistik Çocuklar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyesi ve Engelli Annesi Nazmiye Çamlıbel, Veteriner Hekim Hacer Küçük, Kimya Mühendisi-Riva Aydınlatma İşletmecisi Şencan Yeşilçay, Clean Art Oto Yıkama Sahibi Emine Çetin, Elektrik Elektronik Mühendisi Gülgün Akar ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar canlı yayın konuğu olarak katıldılar.

Canlı telefon bağlantıları da yapıldı

Canlı telefon bağlantısı ile ise Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Hatice Dudu Özkal ve Ali Özkaya, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak ve CHP Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Şenay Sarman katılarak 8 Mart’a ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Öte yandan Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Gündem programına 24 Ağustos 2016 Bingöl’de mayın patlaması sonucu şehit olan Şehit Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye’nin annesi Fatma Üye ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı konuk olarak katıldılar.

Gazeteci İsmail Akar son olarak CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ı canlı yayında konuk aldı. Köksal hem 8 Mart, hem de gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Yayınlar esnasında Anadolu Ajansı Afyon Şubesi Haber Müdürü Canan Tükelay ile Karahisar TV Ana Haber Spikeri Şule Akan da hazır bulundular.

Programa katılan kadın konuklar Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın öncülüğünde birarada olmaktan mutlu olduklarını kaydederek Akar’a teşekkür ettiler.

Konuklar 8 Mart’a özel hazırlanan pastayı hep birlikte kestiler.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa