• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Kayabelen’de Pazar günü etkinlik var
Kayabelen’de Pazar günü etkinlik var
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Kayabelen Folklor Araştırma Derneği Başkanı Kazım Demirer konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Demirer bu Pazar herkesi Kayabelen’de gerçekleştirilecek...
9 Mayıs 2018 14:58
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Kayabelen Folklor Araştırma Derneği Başkanı Kazım Demirer konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Demirer bu Pazar herkesi Kayabelen’de gerçekleştirilecek olan 24. Hamza Şeyh Dede’yi Anma ve Hıdırellez Kültür Bahar Bayramı’na davet etti.
Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdikleri etkinliklerini bu yıl 24’ncü kez düzenleyecek olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kayabelen Folklor Araştırma Derneği Başkanı Kazım Demirer, “UNESCO ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın maddi katkılarıyla derneğimiz tarafından düzenlenen 24. Hamza Şeyh Dede’yi Anma ve Hıdırellez Kültür Bahar Bayramı 13 Mayıs Pazar günü Kayabelen Köyümüzde 10.30-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinliğe tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.
“Herkesi etkinliğimizde görmek istiyoruz”
Etkinlikte sanatçıların konser vereceğini ve çeşitli ikramlar yapılacağını belirten Demirer, “Canan Başkaya, Abdal Haluk Tolga İlhan, Aşık Yoksul Derviş, Dede Mehmet Turan, Mehmet Koçak, Aydın Ünal, Barış Şencan, Aydın Karamanay ve Kurtuluş Şencan gibi sanatçılarımız konser verecekler. Ayrıca her yıl olduğu gibi bu yıl da ikramlarımız olacak. Kayabelen’in festival köyü olmasını istiyoruz. Herkesi etkinliğimizde görmek istiyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Kayabelen Folklor Araştırma Derneği Başkanı Kazım Demirer Akar’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Demirer’e çalışmalarında başarılar diledi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa