passo
“20 bine yakın maske dağıtımı yaptık”

“20 bine yakın maske dağıtımı yaptık”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol konuk olarak katıldı. Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Şenol, “Sn. Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 22 tane kamu kuruluşu ve 5 adet sivil toplum örgütüyle birlikte faaliyet gösteriyoruz. 22 Mart’tan bu yana vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımızın zorunlu temel […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yaman Şenol konuk olarak katıldı.
Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Şenol, “Sn. Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında 22 tane kamu kuruluşu ve 5 adet sivil toplum örgütüyle birlikte faaliyet gösteriyoruz. 22 Mart’tan bu yana vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımızın zorunlu temel ihtiyaçları, sağlık ve ilaç ihtiyaçları, fatura ödemeleri, maaş çekimleri gibi durumlarda vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu hizmetler 65 yaş üstü ve kimsesiz olan vatandaşlarımıza yönelik olarak sürdürülüyor. Vefa Sosyal destek Grubuna 112’yi arayarak ulaşabilirler” diye konuştu.
“Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum”
“Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Valiliklere dağıtılmak üzere maskeler gönderildi” diyen Şenol, “Biz de Vakıf ve Vefa Sosyal Destek Grubu olarak yaklaşık 20 bine yakın maske dağıtımı yaptık. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının ülke genelindeki tüm personellerine çok teşekkür etmek istiyorum. Aylardır gece gündüz demeden sahada yoğun olarak çalışıyorlar. Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan tüm kamu kuruluşu ve sivil toplum kuruluşlarına, Afyonkarahisar Belediyesine ve hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır