passo
“5 Haziran’da sergimiz var”

“5 Haziran’da sergimiz var”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Güney Kadın Kültür Evi Müdiresi Tülay Sulupınar ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Gültekin Gençer konuk oldu. Sulupınar ve Gençer herkesi 5 Haziran’da açacakları sergiye davet ettiler. Güney Kadın Kültür Evi’nde el sanatları ve ev tekstili kursu düzenlediklerini söyleyen Sulupınar, “Kadınlarımız kurslarımıza yoğun ilgi […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Güney Kadın Kültür Evi Müdiresi Tülay Sulupınar ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Gültekin Gençer konuk oldu. Sulupınar ve Gençer herkesi 5 Haziran’da açacakları sergiye davet ettiler.
Güney Kadın Kültür Evi’nde el sanatları ve ev tekstili kursu düzenlediklerini söyleyen Sulupınar, “Kadınlarımız kurslarımıza yoğun ilgi gösteriyor. 5 Haziran’da bir sergi açıyoruz. Hazırlıklarımız sürüyor. Açılışı Sinanpaşa Kaymakamımız Zeynep Topçu yapacak. Ayrıca birçok farklı alanda eğitimler düzenliyoruz. Katılan tüm kadınlarımıza ve emek veren yöneticilerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.
Beldelerinde Kadın Kültür Evi bulunmasından çok mutlu olduğunu belirten Kadın Kültür Evi Katılımcısı Gültekin Gençer, tüm kadınları Kültür Evi’ne davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır