passo
AÇAL Müdürü Özaşkın’Yüzde 82 Başarı Yakaladık’

AÇAL Müdürü Özaşkın’Yüzde 82 Başarı Yakaladık’

Ali Çağlar Anadolu Lisesi Müdürü Muhittin Özaşkın 2012–2013 öğretim dönemi mezuniyet töreninde yaktığı konuşmasında yüzde 82 başarı oranına ulaştıklarını söyledi. Cuma gecesi AÇAL Spor Salonunda yapılan törende konuşan Okul Müdürü Muhitin Özaşkın’Okulumuz yüzde 82 başarıya ulaşarak ilimizin en başarılı okulu oldu. Bu ekip işidir. Emeği geçenleri kutluyorum. Çocuklarımızın sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.’dedi. Öğrenci velilerini de […]

Ali Çağlar Anadolu Lisesi Müdürü Muhittin Özaşkın 2012–2013 öğretim dönemi mezuniyet töreninde yaktığı konuşmasında yüzde 82 başarı oranına ulaştıklarını söyledi.

Cuma gecesi AÇAL Spor Salonunda yapılan törende konuşan Okul Müdürü Muhitin Özaşkın’Okulumuz yüzde 82 başarıya ulaşarak ilimizin en başarılı okulu oldu. Bu ekip işidir. Emeği geçenleri kutluyorum. Çocuklarımızın sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.’dedi.

Öğrenci velilerini de kutladığını belirten Özaşkın’Veli olmanın sıkıntı ve zorluğunu iyi bilirim. Bir baba olarak üç çocuk okuttum. Bu başarıda sizinde katkınız büyüktür’dedi.

Öğrencilere seslenen AÇAL Müdürü Özaşkın’ 3 yıldır bu okuldayım. Sizlere bazen kızdık. Ama unutmayın ki  sizin iyi olmanız için kızdık. İyi niyetli bir şekilde çalıştık. Aramızda bir hukuk oluştu. Ben sizlere hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bana hakkınızı helal ediniz. Önümüzde 5 hafta var. Onu en iyi şekilde değerlendirin. Hepinizi en tepe görmek bizi gururumuz olacaktır’dedi.

Daha sonra 12. sınıfın rehber öğretmenleri birer konuşma yaptığı mezuniyet gecesinde öğrencilerin kendi sınıfları adına hazırladıkları slâyt gösterileri sunuldu.

Öğrencilere temsili diplomaları verilen gece şarkı ve türküler eşliğinde sona erdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır