passo
AFDİDER Gençlik Kolları’ndan Gün FM’e ziyaret

AFDİDER Gençlik Kolları’ndan Gün FM’e ziyaret

Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği (AFDİDER) Gençlik Kolları üyeleri Gün FM’i ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler. AFDİDER Gençlik Kolları üyeleri olarak kurum ve kuruluşları ziyaret edip çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulunduklarını kaydeden Gençlik Kolları Başkanı Fatih Acar, Gün FM yetkililerine AFDİDER’in geçtiğimiz haftalarda düzenlediği geceye katkıları dolayısıyla teşekkür etti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime […]

Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği (AFDİDER) Gençlik Kolları üyeleri Gün FM’i ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler.
AFDİDER Gençlik Kolları üyeleri olarak kurum ve kuruluşları ziyaret edip çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulunduklarını kaydeden Gençlik Kolları Başkanı Fatih Acar, Gün FM yetkililerine AFDİDER’in geçtiğimiz haftalarda düzenlediği geceye katkıları dolayısıyla teşekkür etti.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise nazik ziyaretleri dolayısıyla AFDİDER Gençlik Kolları üyelerine başarılar dileyerek, organ bağışının öneminin altını çizdi.
AFDİDER Gençlik Kolları üyeleri Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın doğum günü dolayısıyla bir sürpriz yaparak pasta getirdiler. Getirilen pasta dolayısıyla çok mutlu olan Akar AFDİDER Gençlik Kolları üyelerine teşekkürlerini sundu.
Ziyarette AFDİDER Gençlik Kolları Başkanı Fatih Acar’ın yanı sıra Gençlik Kolları üyeleri Didem Feride Dadak, Osman Çakmak ve Mehmet Duman ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir de hazır bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır