passo
“Afjet Afyonspor’un yanında olmalıyız”

“Afjet Afyonspor’un yanında olmalıyız”

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası sezon finaliyle dinleyicileriyle buluştu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu programa Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim  katıldı. Yayında Afjet Afyonspor’un durumu değerlendirdi. Ve Afjet Afyonspor’a Afyonkarahisarlıların destek olunması gerektiği mesajı verildi.   “Hepimiz elimizden geldiğince destek olalım” Afjet Afyonspor Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş’un geçtiğimiz hafta basın toplantısı […]

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası sezon finaliyle dinleyicileriyle buluştu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu programa Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim  katıldı. Yayında Afjet Afyonspor’un durumu değerlendirdi. Ve Afjet Afyonspor’a Afyonkarahisarlıların destek olunması gerektiği mesajı verildi.

 

“Hepimiz elimizden geldiğince destek olalım”

Afjet Afyonspor Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş’un geçtiğimiz hafta basın toplantısı yaptığını ve kongreye gitme kararı aldıklarını söyleyen Gazeteci Ertuğrul Sevim, “Karakuş toplantıda takımın formasına sponsor olan anlaşma yaptıkları tek bir Afyonkarahisarlı firma yok diyerek kulübün borcunun 12.4 milyon TL ve yeni transfer içinde 20 milyon liraya ihtiyaç olduğunu söyledi. Karakuş Afyonkarahisarlı işadamlarına da seslendi ve takıma destek olmaları çağrısında bulundu. Ben de buradan tüm Afyonkarahisarlılara sesleniyorum ve Sn. Karakuş’un, takımımızın yanında olun diyorum. Bu takım şehrimiz için çok önemli. Hepimiz elimizden geldiğince destek olalım. Önümüzdeki sezon belki şampiyonluğa oynayamayız ama takımımız yolculuğuna devam etmeli” diye konuştu.

 

“Afjet Afyonspor için düzenli bir gelir oluşturulması lazım”

Futbolda alt yapıya önem verilmesi ve her sezon en az 3-4 gencin Afyonlu olması gerektiğine  vurgu yapan  Gazeteci İsmail Akar, “Afjet Afyonspor için düzenli bir gelir oluşturulması lazım. Bu sağlanırsa ileride sıkıntı yaşanmaz. Daha önce takımın eski başkanlarından Afyonkarahisarlı İşadamı Salim Pancar takımın Anonim Şirketi olması durumunda başına geçeceğini açıklamıştı. Takım belki önümüzdeki süreçte böyle bir duruma geçirilebilir. Şehrimizin takımına iş dünyası destek olmalı. Özellikle Afyonkarahisarlı büyük firmalar reklam desteği vermeli. Şehrimizin takımının profesyonel ligde olması şehrimizin bilinirliği ve marka değeri açısından da önemlidir” dedi.

Programda ayrıca ekonomideki sıkıntılar da değerlendirildi. Ek bütçe, asgari ücret artışı memur ve emekli maaş artışları ele alındı.Yapılacak zam ve ek bütçe ile Temmuz ayından itibaren çok sayıda ürününe yine zam geleceğinin altı çizildi.

Basın Odası Eylül ayında kaldığı yerden yayına devam edecek.

Sezon finaline Gazeteciler Ahmet Tunca ve Polat Yılmaz il dışında bulundukları için katılamadılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır