passo
“AFSÜ büyük bir aile”

“AFSÜ büyük bir aile”

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Aile Saati programına Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Filiz Özden Yılmaz konuk oldu. Yılmaz AFSÜ’nün büyük bir aile olduğunu söyleyerek öğrencileri AFSÜ’ye davet etti. Ailenin toplumun özü ve mayası olduğunu belirten Yılmaz, “Bizim Türk milleti olarak binlerce yıldır var oluşumuzun en büyük […]

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Aile Saati programına Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Filiz Özden Yılmaz konuk oldu. Yılmaz AFSÜ’nün büyük bir aile olduğunu söyleyerek öğrencileri AFSÜ’ye davet etti.
Ailenin toplumun özü ve mayası olduğunu belirten Yılmaz, “Bizim Türk milleti olarak binlerce yıldır var oluşumuzun en büyük sebebi sağlam bir aile yapısına sahip olmamızdandır. Aile kavramı toplumumuz için bambaşkadır. Aile yılı projesi dolayısıyla Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer eşlerine çok teşekkür ederim” diye konuştu.
“Üniversitemiz her geçen gün büyüyor”
AFSÜ’nün büyük bir aile olduğunun altını çizen Yılmaz, “Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Nurullah Okumuş’un öncülüğünde büyük bir aile sıcaklığı içinde çalışmaya devam ediyoruz. Üniversiteye girecek olan öğrencilerimizi üniversitemizi tercih etmeye davet ediyorum. Alanında son derece başarılı Hocalarımızla butik bir üniversite olarak her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Aile Yılı dolayısıyla uzmanların katılımıyla çevrimiçi toplantılar düzenlediklerini belirten Yılmaz dileyenlerin yaptıkları etkinlikleri AFSÜ’nün sosyal medya adreslerinden takip edebileceklerini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır