passo
Afyon Lisesi başarısını sürdürüyor

Afyon Lisesi başarısını sürdürüyor

Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül ve YKS’de Türkiye 545’ncisi olan Afyon Lisesi öğrencisi Melih Uçan Gün FM’de Gündem programına konuk oldular. Bingül ve Uçan Afyon Lisesi’nin tarihteki başarısını sürdürdüğünü söylediler. YKS’de Afyon Lisesi öğrencilerinin iyi sonuçlar aldığını söyleyen Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül, “Afyon Lisesi 4 yıl önce Bakanlık tarafından proje okulu seçilmişti. 4 yıldır […]

Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül ve YKS’de Türkiye 545’ncisi olan Afyon Lisesi öğrencisi Melih Uçan Gün FM’de Gündem programına konuk oldular. Bingül ve Uçan Afyon Lisesi’nin tarihteki başarısını sürdürdüğünü söylediler.

YKS’de Afyon Lisesi öğrencilerinin iyi sonuçlar aldığını söyleyen Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül, “Afyon Lisesi 4 yıl önce Bakanlık tarafından proje okulu seçilmişti. 4 yıldır yoğun bir çalışma temposu içerisinde öğrencilerimizi hazırladık. Proje okulu olduktan sonra bu yıl ilk mezunlarımızı verdik. YKS’de iyi sonuçlar aldık. Sayısalda ilk 10 binde 7, 20 binde 13 öğrencimiz var. 104 öğrenci mezun ettik. Bunların arasında tıp seçebilecek öğrenci sayısı 19. Bunların puanları tıp bölümüne yetiyor ama öğrenciler farklı bölümleri tercih edebiliyorlar. YKS’de okulumuzun başarılı olması için gayret gösteren öğretmen ve çalışkan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Lisemiz tarihteki başarısını sürdürüyor” diye konuştu.

“Grafik Tasarımı okumak istiyorum”

Başarısında payı olan öğretmenleri ve okul idaresine teşekkür eden YKS’de Türkiye 545’ncisi olan Afyon Lisesi öğrencisi Melih Uçan, “Ben düzenli ders çalışmanın yanı sıra sosyal faaliyetlerime de ara vermedim. Müzikle ilgilenmekten keyif alıyorum. Bu süreçte müzik çalışmalarımı da sürdürdüm. Aldığım sonuçtan memnunum. Grafik Tasarımı okumak istiyorum. Tercihimi de bu yönde yaptım” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Geçmişten bu yana Afyon Lisesi’nin değerlendirildiği programa dinleyiciler de yoğun iletileriyle katıldılar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır