Reklam

Reklam

passo
Afyon Lisesi Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nda ilimizi temsil etti

Afyon Lisesi Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nda ilimizi temsil etti

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül konuk olarak katıldı. İki öğrenci ile birlikte Sivas Kongresi’nin 100.yılı anısına düzenlenen Ulusal Öğrenci Sempozyumu’na katıldıklarını kaydeden Bingül programda bu konuya ilişkin bilgiler verdi. Sivas Kongresi’ne ilimizden iki delege katıldığı bilgisini aktaran Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül, “Tıpkı yıllar önce olduğu gibi 100.yıl anısına düzenlenen […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül konuk olarak katıldı. İki öğrenci ile birlikte Sivas Kongresi’nin 100.yılı anısına düzenlenen Ulusal Öğrenci Sempozyumu’na katıldıklarını kaydeden Bingül programda bu konuya ilişkin bilgiler verdi.
Sivas Kongresi’ne ilimizden iki delege katıldığı bilgisini aktaran Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül, “Tıpkı yıllar önce olduğu gibi 100.yıl anısına düzenlenen Ulusal Öğrenci Sempozyumu’na iki öğrencimizle katıldık. Öğrencilerimiz sempozyumda bize verilen konuyla ilgili güzel bir sunum gerçekleştirdi. İlimizi bu anlamlı etkinlikte temsil etmenin mutluluğunu yaşadık. Tarihi Sivas Kongre binasını ve Sivas’ın tarihi yerlerini de ziyaret ettik. Güzel bir organizasyon oldu” diye konuştu.
“Gelen ziyaretçiler anılarına dönmüş oluyorlar”
Afyon Lisesi’nde iki müze bulunduğunu belirten Bingül, “Hem okul tarihi müzemiz hem de İl Eğitim Tarihi Müzesi okulumuz içerisinde yer alıyor. Müzelerimizi birçok okul mezunumuz ve vatandaşlar ziyaret ediyor. Gelen ziyaretçiler anılarına dönmüş oluyorlar. Dileyen herkes mesai saatleri içerinde okulumuza gelerek müzelerimizi ziyaret edebilirler” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır