passo
“Afyon’da Ramazan dolu dolu geçecek”

“Afyon’da Ramazan dolu dolu geçecek”

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde süren Şehir Saati programına Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar konuk oldu. Programda konuşan Akar, “Ramazan ayı etkinlikleri dolu dolu geçecek. Belediyemiz, vatandaşın 11 ayın sultanı Ramazan’ı huzurla, mutlulukla ve dolu dolu geçirmesi için 30 günlük program hazırladı” diye konuştu. “Birçok etkinlik hazırlandı” “Ramazan ayının her […]

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde süren Şehir Saati programına Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar konuk oldu. Programda konuşan Akar, “Ramazan ayı etkinlikleri dolu dolu geçecek. Belediyemiz, vatandaşın 11 ayın sultanı Ramazan’ı huzurla, mutlulukla ve dolu dolu geçirmesi için 30 günlük program hazırladı” diye konuştu.

“Birçok etkinlik hazırlandı”

“Ramazan ayının her anlamda maneviyatının hissettirileceği programlar 1 Nisan Cuma günü İmaret Cami’nden Zafer Meydanı’na yapılacak Kalpleri Buluşturma Yürüyüşü ile start alacak” diyen Akar, “Programlar kapsamında ünlü isimlerin şehrimizde ağırlayacakken, ilahi dinletileri, ikindi sohbetleri, özel buluşmalar, söyleşiler, ikramlar ve özel yayınlar yapılacak. Dinletiler, söyleşi, sohbet, tiyatro, eğitici kukla gösterileri ve sergilerin olduğu Ramazan Ayı etkinliklerinde ünlü isimler de şehrimizde pek çok programa imza atacak” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“En Etkin Tanıtım ödülünü aldık”

“Kadim şehir Afyonkarahisar’ımızın tarihi ve kültürel değerlerini, gastronomisini tanıtmak için Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan standımız ödüle layık görüldü. Afyonkarahisar standı, “En Etkin Tanıtım” ödülünü aldı” bilgisini aktaran Akar, “En başarılı stant çalışması kategorisinde belirleyici jürinin 4 ayrı alandaki puanlama sistemine göre; ‘En iyi organize edilen, en fazla ziyaretçi çeken, görsellik açısından en fazla ilgi çeken ve folklorik zenginlikleri en iyi teşhir eden stant çalışması’ alanında Afyon olarak ödül almanın heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.

Gastronomi Evi’nde Afyon lezzetlerini sunduklarını söyleyen Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, bu özel mekanı herkesin görmesi gerektiğini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır