passo
“Afyon’dan tüm Türkiye’ye”

“Afyon’dan tüm Türkiye’ye”

Sıla Gürel Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi İşletmecisi, Genç Girişimci ve İşadamı, Diyetisyen Salih Gürel Gün FM’in konuğu oldu. Sağlıklı beslenmenin önemli olduğuna değinen Gürel, “Diyet kişiye özel olmalı, internetteki diyet önerilerine kulak asmayın” dedi. “İnternetteki diyet önerilerine kulak asmayın” Beslenmenin kişiye özgü, bireyin yaşı, vücut yapısı, boyu, cinsiyeti, mesleği, mevcut hastalıkları ve beslenme alışkanlıklarına […]

Sıla Gürel Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi İşletmecisi, Genç Girişimci ve İşadamı, Diyetisyen Salih Gürel Gün FM’in konuğu oldu. Sağlıklı beslenmenin önemli olduğuna değinen Gürel, “Diyet kişiye özel olmalı, internetteki diyet önerilerine kulak asmayın” dedi.

“İnternetteki diyet önerilerine kulak asmayın”

Beslenmenin kişiye özgü, bireyin yaşı, vücut yapısı, boyu, cinsiyeti, mesleği, mevcut hastalıkları ve beslenme alışkanlıklarına uygun olması gerektiğini belirten Gürel, “Hızlı kilo vermek için ara öğünleri atlamak, ekmeği kesmek ve hiçbir zararı yok düşüncesi ile protein ağırlıklı beslenmek gibi bu saydıklarım hızlı kilo verme düşüncesi ile pek çok insanın başvurduğu hataların sadece birkaçı. Ancak fazla kilolarınızdan kurtulmanın ve sağlıklı bir yaşam biçimi hakkında bilgi sahibi olmanın tek yolu uzman yardımı almaktan geçiyor. Diyet kişiye özel olmalı, internetteki diyet önerilerine kulak asmayın” diye konuştu.

“Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet veriyoruz”

Afyonkarahisar’da bölgenin en büyük güzellik merkezi olan Sıla Gürel Güzellik Merkezi’nin geçtiğimiz Kasım ayında hizmete girdiğini söyleyen Gürel, “Diyetisyen olarak Onkoloji hastalarına ve ihtiyaç sahibi kişilere ücretsiz hizmet veriyorum. Sıla Gürel Güzellik Merkezi Afyon’dan Türkiye’ye uzanan büyük bir marka olacak. Tüm çalışanlarımızla büyük bir aileyiz. Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet veriyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır