passo
AFYON’DAN TÜRKİYE’YE ARMAĞAN

AFYON’DAN TÜRKİYE’YE ARMAĞAN

Yaklaşık 9 ay önce ilimizde faaliyete başlayan BLC Liderlik Okulu Afyon’da başarısını kanıtladığı yeni nesil eğitim programlarıyla bayileşerek 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet gösterecek. Gün FM de gündem programına katılan BLC Liderlik Okulu Eğitim Koordinatörü Gazi Aydın BLC’nin bu yılki programlarını anlattı ve Bayileşme süreçleri hakkında önemli bilgiler verdi ve şunları […]

Yaklaşık 9 ay önce ilimizde faaliyete başlayan BLC Liderlik Okulu Afyon’da başarısını kanıtladığı yeni nesil eğitim programlarıyla bayileşerek 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet gösterecek.

Gün FM de gündem programına katılan BLC Liderlik Okulu Eğitim Koordinatörü Gazi Aydın BLC’nin bu yılki programlarını anlattı ve Bayileşme süreçleri hakkında önemli bilgiler verdi ve şunları söyledi ; BLC Liderlik Okulu çatı markası altında; İngilizce Eğitimi, Zeka ve Yetenek Eğitimleri, Dikkat ve Algı Eğitimleri veriyoruz. Eğitim Programlarını oluştururken iyi bir ihtiyaç analizi yaptık, Mevcut eğitim sisteminin desteklenmesi gereken taraflarını tespit ettik ve bu doğrultuda çok dolu bir eğitim müfredatı oluşturduk. Şimdi bu programları Türkiye’nin pek çok ilinde çocuklarımızın hizmetine sunmak için görüşmelerimiz devam ediyor. Bugüne kadar Pek çok ilden yatırımcıyla BLC markasını kendi illerine taşıma konusunda görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerden aldığımız sonuçlar bize ne kadar doğru bir alanda ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösterdi. Sanıyorum önümüzdeki yıl bayii sayımız 50-60 rakamlarına ulaşacak. Bu hem bizim için hem de Afyon için gurur verici.
Her Çocuk Farklıdır; Biz bir çocuğun eğitim programını oluşturmadan Zeka ve Kişilik özelliklerini tespit ediyoruz ve bir anlamda kişiye özel bir program uyguluyoruz. Çocuğun özelliklerine göre, Akıl oyunları, Matematik-Mantık, Drama, Havacılık, Roket, Robot, Eğlenceli bilim, Seramik, Ritim gibi yaklaşık 20 atölye programından seçtiklerimizle çocuğu çok keyifli ve kazanımları yüksek eğitimlere dahil ediyoruz.
Yaz Okulu Çok Önemli; 22 Haziranda başlayacak ve 9 hafta boyunca devam edecek yaz okulunda çocukların çok eğlenecekleri ve öğrenecekleri dop dolu bir program uygulayacağız.
Kur’an-ı Kerim eğitimi, Yabancı Öğretmenlerle Konuşma odaklı İngilizce eğitimi, Zeka ve Yetenek eğitimleri, Bağlama ve Gitar kursu, Yüzme kursu ve Frig vadisi gezisi yaz okulumuzun içeriğini oluşturuyor. Bu muhteşem programa tüm çocuklarımızı bekliyoruz.
İngilizce Eğitiminde Çok Farklıyız; Çocuklarımızı yıllarca İngilizce eğitimi alıp konuşamıyor olması büyük bir eksiklik. Bu yüzden biz İngilizce Okulumuzda Real Life konseptiyle konuşma odaklı bir eğitim veriyoruz. Eğitimi, kelime öğretme programı, İngilizce drama eğitimleri, On-Line destek programı, Nöbetçi öğretmen desteği, İngilizce Film saatleri ile destekleyerek İngilizce konuşmak için tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır