• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Afyonkarahisar marka bir şehir”
“Afyonkarahisar marka bir şehir”
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz konuk olarak katıldı. Yılmaz programda yaptığı değerlendirmede otelin açıldığı 2012 yılından bu yana Afyonkarahisar’ın marka bir şehir olması...
29 Ocak 2020 13:46
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz konuk olarak katıldı. Yılmaz programda yaptığı değerlendirmede otelin açıldığı 2012 yılından bu yana Afyonkarahisar’ın marka bir şehir olması adına önemli etkinlikler düzenlediklerini kaydetti.
“NG markası dünyada bilinen ve kuvvetli bir marka. Otelimiz açıldığı günden bu yana yoğun bir ilgi görüyor” diyen Yılmaz, “Afyonkarahisar’ın tanıtımı adına güzel işlere imza attık. Frig Vadisi’nde düzenlenen spor organizasyonlarının, Klasik ve Jazz Müzik Festivallerinin ana sponsoru olduk. Yine motor sporları etkinliğine katkılar sunduk. Şehrimizin son yıllarda turizm alanında yakaladığı başarılar bizleri mutlu ediyor. Sn. Valimizin öncülüğünde tüm yöneticilerimizle birlikte tanıtıma yönelik önemli çalışmalara imza atılıyor. Bizler de elimizden geldiğince bu çalışmalara katkı sunuyoruz” diye konuştu.
“450 şef ilimize geldi”
Kütahya Porselen’in 2020 Gastronomi Günleri kapsamında 450 şefi otellerinde ağırladıklarını belirten Yılmaz, “Türkiye’nin en ünlü 450 şefi, ‘Visit Afyon’ ile Afyonkarahisar’ı keşfetti. Otelimizde ikram edilen Afyon lezzetleri şefler tarafından çok sevildi. Bu gibi etkinlikler çok önemli. Afyonkarahisar’ı tanıtmış oluyoruz. Önümüzdeki süreçte tanıtım çalışmaları yoğunlaştıkça ilimizin tanınırlığı daha da artacak” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yaptık”
Otel etrafında ağaçlandırma çalışmaları yaptıklarını belirten Yılmaz, “Bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yaptık. Maçları izlemeye gelenler stadyumdan bunu daha iyi görebiliyorlar. Bizler misafirlerimizin rahat edebilmeleri için tüm ayrıntıları düşünüp, buna göre hizmet ediyoruz. Oteldeki tüm personelimizle büyük bir aileyiz. Daima bu bilinçle çalışıyoruz” diye konuştu.
Turizm alanında eğitim almak isteyen gençlere de seslenen Yılmaz turizmde en alt kademeden başlayarak en üste çıkabilmenin mümkün olduğunu söyleyerek gençlere meslek olarak turizmi seçmeleri tavsiyesinde bulundu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa