passo
Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi hizmete girdi

Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi hizmete girdi

Yeni hizmete giren Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi’nden Pedagog Dr. Emrah Şenbabaoğlu Gün FM’in konuğu oldu. Şenbabaoğlu programda çalışmalarını anlattı. “Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi’nin çocuk, ergen, ailelere ve yetişkin bireylere kısacası doğumdan yetişkinliğe tüm yaş gruplarına Pedagojik Danışmanlık hizmeti vermektedir” diyen Pedagog Dr. Emrah Şenbabaoğlu, “Merkezimiz okul öncesi, okul dönemi ve gençlik dönemi sorunlarına, aile-çocuk iletişim problemlerine ve […]

Yeni hizmete giren Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi’nden Pedagog Dr. Emrah Şenbabaoğlu Gün FM’in konuğu oldu. Şenbabaoğlu programda çalışmalarını anlattı.
“Afyonkarahisar Pedagoji Merkezi’nin çocuk, ergen, ailelere ve yetişkin bireylere kısacası doğumdan yetişkinliğe tüm yaş gruplarına Pedagojik Danışmanlık hizmeti vermektedir” diyen Pedagog Dr. Emrah Şenbabaoğlu, “Merkezimiz okul öncesi, okul dönemi ve gençlik dönemi sorunlarına, aile-çocuk iletişim problemlerine ve boşanma öncesi-sonrası problemlerine, çocukluk dönemi kardeş ve arkadaş problemlerine, yaşam koçluğu, kariyer planlama ve kişisel gelişim üzerine danışmanlık sunmaktadır” diye konuştu.
“Kurumumuz kurumsal danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır”
Aynı zamanda gelişimsel geriliği olan çocuklara ve dislektik çocuk ve gençlerin gelişim takiplerini yaparak, aileleri eğittiklerini kaydeden Şenbabaoğlu, “Ülkemizdeki bilgi verileri ile yurt dışından edindiğimiz konseptleri birleştirerek, aile ve çocuklarımıza destek olunmaktadır. Ayrıca birçok ailenin çocuk yetiştirme konusundaki bilgi ihtiyacını, profesyonel hale getirerek sadece teori odaklı edinilen bilgi yığınına karşın her ailenin değer ve normlarını analiz ederek ailelere çocuk eğitimi ve yetiştirilmesi konusunda hizmet sunmaktayız. Kurumumuz kurumsal danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özel öğretim kurumları, özel eğitim merkezlerine kurumsal danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermekteyiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır