passo
“Afyonkarahisar tek yürek oldu”

“Afyonkarahisar tek yürek oldu”

Gün FM ve Kadın Kültür Evleri işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair isimli programa Kadın Kültür Evleri proje ekibinden Proje Koordinasyon Yetkilisi Süleyman Dönmez ve Proje Tanıtım Yönetmeni Mehmet Keskin konuk oldu. Dönmez ve Keskin geçen süreçte yapılan çalışmaları anlattılar. “Yapılan çalışmalara katılan herkese çok teşekkür ederiz” Afyonkarahisar Valisi Sayın Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’in […]

Gün FM ve Kadın Kültür Evleri işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair isimli programa Kadın Kültür Evleri proje ekibinden Proje Koordinasyon Yetkilisi Süleyman Dönmez ve Proje Tanıtım Yönetmeni Mehmet Keskin konuk oldu. Dönmez ve Keskin geçen süreçte yapılan çalışmaları anlattılar.
“Yapılan çalışmalara katılan herkese çok teşekkür ederiz”
Afyonkarahisar Valisi Sayın Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde Kadın Kültür Evleri’nde çalışmaların başladığını ve yürütüldüğünü belirten Proje Koordinasyon Yetkilisi Süleyman Dönmez, “Bu anlamda Sayın Valimize ve Saygıdeğer Hanımefendi’ye ne kadar teşekkür etsek azdır. Kadın Kültür Evlerimiz açıldığı günden bu yana tüm Afyonkarahisar tek yürek oldu. Herkes üzerine düşeni yerine getirdi. Bugüne kadar Kadın Kültür Evlerimizde yapılan çalışmalara katılan herkese çok teşekkür ederiz. Yine proje ekibimizde emek veren tüm arkadaşlarıma da emekleri için teşekkür ederim. Kadın Kültür Evlerinde kadınlarımızın heyecan ve mutluluğunu gördükçe bizler de çok mutlu oluyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Programda Proje Tanıtım Yönetmeni Mehmet Keskin ise Kadın Kültür Evleri’nin sadece ilimizde değil ülke çapında ses getirdiğine vurgu yaparak tüm emek verenlere teşekkür etti.
Program Kadın Kültür Evleri şarkısı ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır