passo
“Afyonkarahisar’ın parlayan yıldızı Üstek Koleji”

“Afyonkarahisar’ın parlayan yıldızı Üstek Koleji”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Üstek Kolejleri Eğitim Koordinatörü Hasan Gezer ve Üstek Koleji Müdür Yardımcısı Feridun Erdoğan konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayında konuşan Gezer ve Erdoğan Üstek Koleji ile ilimizde yeni bir çağın başladığını kaydettiler. “Afyonkarahisar’a bizim bir vefa borcumuz var” Üstek Kolejleri’nin Afyonkarahisar’ın parlayan yıldızı olduğunu […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Üstek Kolejleri Eğitim Koordinatörü Hasan Gezer ve Üstek Koleji Müdür Yardımcısı Feridun Erdoğan konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayında konuşan Gezer ve Erdoğan Üstek Koleji ile ilimizde yeni bir çağın başladığını kaydettiler.

“Afyonkarahisar’a bizim bir vefa borcumuz var”

Üstek Kolejleri’nin Afyonkarahisar’ın parlayan yıldızı olduğunu söyleyen Eğitim Koordinatörü Hasan Gezer, “Eğitim bizim her şeyimiz. Eğitim olmazsa hayatta var olamayız. Herkesin eğitimi önemsemesini rica ediyorum. Üstek Kolejleri 4 yıl önce ilimizde Kocatürk Sağlık Koleji olarak açılmıştı. Daha sonra isim değişikliği yapıldı ve Üstek Koleji olarak çalışmalara devam ediyoruz. Bu sene ilk mezunlarımızı verdik. Sağlık Lisesi’nden mezun olan öğrencilerimiz şu anda iş hayatına atıldılar. Açıkta kalan herhangi bir öğrencimizin olmaması bizleri çok mutlu etti. Çok kaliteli çocuklarımız yetişti. Afyonkarahisar’a bizim bir vefa borcumuz var. 4 yılın sonunda bu sene Sağlık Lisesi’nin yanında Anadolu ve Fen Liselerimizi de açtık. Bunun altyapı çalışmalarını hazırladık. Üç lisemiz için de kayıtlarımız devam ediyor. Çok iyi bir kadro oluşturduk. Tüm velilerimize seslenmek istiyorum. Bizler çocuklarımızı üniversite garantili olarak okulumuza alıyoruz. Çocukları aldığımız sıralamanın üzerine çekmek amacımızdır. Bizler alanında uzman idareci ve hocalarımızla hazırız. Artık Afyonkarahisar’a hizmet etmek için Üstek Kolejleri var. Bizler öğrencilerimizi mezun edip bırakmıyoruz. Sonrasında da iş bulma aşamalarında, üniversite eğitimlerinde yanlarında olmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Okul idaresi olarak velilerimizle ilişkilerimizi çok önemsiyoruz”

Daha önce Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü İdari ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nda çalışan Üstek Koleji Müdür Yardımcısı Feridun Erdoğan, “Dolayısıyla sağlık çalışanlarının sorunlarını ve nasıl yetişmeleri gerektiğini iyi biliyorum. Daha önceden Sağlık Meslek Liseleri Sağlık Bakanlığına bağlıydı. Daha sonra Milli Eğitim’e devredildi. Hedefim Bakanlıktaki tecrübeleri Afyonkarahisar’daki öğrencilerimize aktararak onların iyi yetişmelerini sağlamaktır. Okul idaresi olarak velilerimizle ilişkilerimizi çok önemsiyoruz. Öğrencilerimize alanda karşılaşacakları sorunları yetiştirirken birebir anlatarak onlara yön gösteriyor, kılavuzluk yapıyoruz. Bu çalışmalarımızı daha ileriye taşıyacağız” diye değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Gezer ve Erdoğan yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür ettiler. Akar ise Gezer ve Erdoğan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır