passo
AFYONLULAR’IN YENİ LEZZET DURAĞI: FARİNA RESTORAN

AFYONLULAR’IN YENİ LEZZET DURAĞI: FARİNA RESTORAN

NG Sapanca’nın çok sevilen et, kebap restoranı Farina artık NG Afyon’da! NG Afyon Hotel’de Farina Restoran’ın basına tanıtımı yapıldı. Toplantıda NG Afyon Hotel Müdürü Cenker Yılmaz ve diğer birim müdürleri hazır bulunarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler sundular. Sapanca’da konuklarını birbirinden lezzetli tatlarıyla ağırlayan Farina restoran, deneyimli ekibi ve usta şeflerinin ellerinden çıkan tadına doyulmaz lezzetleriyle […]

NG Sapanca’nın çok sevilen et, kebap restoranı Farina artık NG Afyon’da!

NG Afyon Hotel’de Farina Restoran’ın basına tanıtımı yapıldı. Toplantıda NG Afyon Hotel Müdürü Cenker Yılmaz ve diğer birim müdürleri hazır bulunarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler sundular.

Sapanca’da konuklarını birbirinden lezzetli tatlarıyla ağırlayan Farina restoran, deneyimli ekibi ve usta şeflerinin ellerinden çıkan tadına doyulmaz lezzetleriyle NG Afyon’da da  açılarak sezona “merhaba” diyor. Davet ve ziyafetler için Afyonlular’ın tercihi olacak restoran, şef Hüseyin Alkın ve ekibinin hazırladığı zengin yerel tatları sayesinde de çok konuşulacak. Restoranın leziz kebap ve pideleri, özel sunumlar eşliğinde hem mideleri hem de gözleri doyuracak.

Restoranın özgün tatları arasında ön plana çıkacak “Halva” adlı spesiyal ve Farina Kebap lezzet sevenlerin favorisi olmaya aday. Mükellef bir yemeğin ardından sipariş edilen eşsiz tatlılarla Farina Restoran mutluluğun yeni adresi olacak.

Orijinal menüsü sayesinde her damak zevkine sahip misafirlerini ağırlayan NG Afyon’un yeni üyesi Farina Restoran, sıcacık atmosferinde Türk Mutfağı’nın lezzetli mirasını konuklarıyla buluşturacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır