passo
“Afyon’un tanıtımına büyük önem veriyoruz”

“Afyon’un tanıtımına büyük önem veriyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yılmaz, çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. 6-8 Ekim tarihlerinde Ak Parti’nin ilimizde toplandığını kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz, “Bizde otelimizde aynı toplantıya beşinci kez ev sahipliği yaptık. Çok güzel […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yılmaz, çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

6-8 Ekim tarihlerinde Ak Parti’nin ilimizde toplandığını kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz, “Bizde otelimizde aynı toplantıya beşinci kez ev sahipliği yaptık. Çok güzel geçti. Geri dönüşler olumluydu. Bu da bizi ziyadesiyle mutlu etti. Toplantı bizim otelimizde yapılsa da yanımızdaki iki otelde de konaklayanlar oldu. Bunun yanı sıra başta Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere ilimizin tüm yöneticilerinden çok büyük destek aldık. Keyifli, güzel bir organizasyon oldu. İnşallah önümüzdeki yıllarda da aynı organizasyon yine ilimizde gerçekleşir. Bu toplantıda en büyük tanıtım ilimiz için oldu. Bu toplantı Afyonkarahisar Kampı olarak geçti. Üç gün boyunca tüm basında ilimizin ismi öne çıktı. Bu da ilimiz için bulunmaz bir tanıtım vesilesi oldu” diye konuştu.

“Sosyal medyada takipçileri fazla olan bloggerları otelimizde ağırlıyoruz”

Otelin açıldığı 2012 yılından bu yana ilimizin tanıtımı için çeşitli organizasyonlar düzenlediklerinin altını çizen Yılmaz, “NG markası dünyada bilinen ve kuvvetli bir marka. Tesisimiz de açıldığı günden bu yana yoğun bir ilgi görüyor. Bizler hizmet verdiğimiz ilimizin tanıtımına da önem veriyoruz. Çünkü insanlar Afyon’u termal, mermer, lokum ve sucuğuyla biliyorlar. Afyon daha fazlası olan bir il. Burada bir tarih ve kültür hazinesi var. Termalin yanı sıra ilimizi öne çıkaracak birçok özelliğimiz bulunuyor. Biz bunları anlatmaya çalışıyoruz. Bu nedenle her üç veya altı ayda bir sosyal medyada takipçileri fazla olan bloggerları otelimizde ağırlıyoruz. Önümüzdeki haftasonu için bloggerlar yine otelimizde konaklayıp ilimizi gezecekler. İlimizdeki tüm lezzet duraklarını ve tarihi mekanları gezerek kendi sayfalarında Afyon’u tanıtacaklar. Bu gezilerin ilimize verimli olarak geri döneceğini düşünüyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Arka tarafta bulunan arazimize bir yıl içerisinde yaklaşık 2 bin ağaç diktik”

Geçen yıl otellerinde bir sera oluşturduklarını ve otelin içinde kullandıkları tüm çiçekleri kendileri yetiştirdiklerini kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz, “Bununla beraber organik domates, biber gibi otelin içinde kullandığımız sebzelerin bir kısmını bu serada üretiyoruz. Arka tarafta bulunan arazimize bir yıl içerisinde yaklaşık 2 bin ağaç dikerek çok güzel bir yürüyüş yolu oluşturduk. Seramız, mini hayvanat bahçemiz ve güzel meyve ağaçlarımızla birlikte çok güzel bir alan kazandık” dedi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise ilimiz turizmine büyük katkıları nedeniyle tüm NG Afyon ailesi adına Yılmaz’ı kutlayarak, başarılar diledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır