passo
“Afyon’un tüm yöresel lezzetlerini sunuyoruz”

“Afyon’un tüm yöresel lezzetlerini sunuyoruz”

İlimizin tanınmış ustalarından Çıray Lokantası sahibi Meşhur Hakan Usta Gün FM’in konuğu oldu. Esnaf lokantalarının önemli olduğunu söyleyen Hakan Çıray, lokantasında, Afyon’un tüm lezzetlerini sunduklarını söyledi. “Esnaf lokantalarının şehirler için çok önemli olduğunu belirten Çıray, “Lokantamız Uzun Çarşı Tarihi Turunç Han içinde, eski Bedesten Lokantasının yerinde hizmetinizde. Çıray Lokantasında çorba çeşitleri ve keşkek şifalı ayak […]

İlimizin tanınmış ustalarından Çıray Lokantası sahibi Meşhur Hakan Usta Gün FM’in konuğu oldu. Esnaf lokantalarının önemli olduğunu söyleyen Hakan Çıray, lokantasında, Afyon’un tüm lezzetlerini sunduklarını söyledi.

“Esnaf lokantalarının şehirler için çok önemli olduğunu belirten Çıray, “Lokantamız Uzun Çarşı Tarihi Turunç Han içinde, eski Bedesten Lokantasının yerinde hizmetinizde.

Çıray Lokantasında çorba çeşitleri ve keşkek şifalı ayak başta olmak üzere birçok çeşitle hizmet veriyoruz. Afyon’un tüm yöresel lezzetlerini sunuyoruz. Lokantamızda İskender döner, Afyon kebabı, büyük aşçı tabağı, küçük aşçı tabağı, dana tandır, patlıcan kebap ve musakka, piliç tandır, köfte çeşitleri, zeytinyağlı ve tatlı çeşitleri ile daha sayamayacağımız birçok çeşit uygun fiyatlara müşterilerimizi bekliyor” şeklinde konuştu.

Son yıllarda aşçılık mesleğinin gözde meslekler arasına girdiğini söyleyen Meşhur Hakan Usta meslekte usta-çırak ilişkisinin önemli olduğunu belirtti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır