passo
AGC’den 10 Ocak etkinliği

AGC’den 10 Ocak etkinliği

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) düzenlediği programda il protokolü ve basın mensupları bir araya geldi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk konuşmayı Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt yaptı. Ardından sırasıyla Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya, Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar […]

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) düzenlediği programda il protokolü ve basın mensupları bir araya geldi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk konuşmayı Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt yaptı.

Ardından sırasıyla Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya, Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek günün anlam ve önemine dair konuşmalarını gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü, Güzel Sanatlar fakültesi ve Afyon Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen “Yerel Medya mensupları Eğitim Semineri”nde katılarak, verdikleri bilgilerle basın camiasına katkı sunan basın mesleğinin tecrübeli isimlerine ve Afyon Kocatepe Üniversitesi öğretim görevlilerine teşekkür plaketleri takdim edildi.

Ardından sertifika almaya hak kazanan gazeteciler ve gazeteci adayları protokol üyelerinden sertifikalarını aldı.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın ses ve saz sanatçılarının konseri ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır