passo
Akar’a En Başarılı İş Kadını ödülü

Akar’a En Başarılı İş Kadını ödülü

Afyon’un ilk ve tek şehir ve yaşam dergisi CAFELIFE yılın en iyilerinin belirlediği TOPRAK İNŞAAT CAFELIFE 2017 ödülleri NGAfyon otelde düzenlenen gecede sahiplerini buldu. NGAfyon Otelde yapılan ödül töreni geçen yıl olduğu gibi yine kırmızı halı ve kokteyl ile başladı. Ödül töreni Afyon cemiyet hayatının ünlü isimleri ile Eskişehir, Uşak ve Kütahya’nın da tanınmış isimlerini, […]

Afyon’un ilk ve tek şehir ve yaşam dergisi CAFELIFE yılın en iyilerinin belirlediği TOPRAK İNŞAAT CAFELIFE 2017 ödülleri NGAfyon otelde düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

NGAfyon Otelde yapılan ödül töreni geçen yıl olduğu gibi yine kırmızı halı ve kokteyl ile başladı. Ödül töreni Afyon cemiyet hayatının ünlü isimleri ile Eskişehir, Uşak ve Kütahya’nın da tanınmış isimlerini, bürokrat ve politikacılarını bir araya getirdi. Afyon Valisi Mustafa Tutulmaz, Jandarma Alay Komutanı Albay Orhan Sırma, Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Eskişehir Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Ahmet İlker, Uşak Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ünal, STK temsilcileri, iş adamları ve iş kadınları, akademisyenlerden oluşan yaklaşık 400 kişi katıldı.

Gecede Yılın En Başarılı İş Kadını Ödülü Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın oldu. Akar ödülünü Avukat Emre Çınar’ın elinden aldı.

Cefe Life’nin ilimizin kültür ve sanat yaşamına önemli katkılar sunduğunu belirten Akar, ödül dolayısıyla Cafe Life ekibine teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır