Reklam

Reklam

passo
Akar’Cumhuriyet En Büyük Bayram’

Akar’Cumhuriyet En Büyük Bayram’

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı İsmail Akar Cumhuriyetimizin 90.yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.Cumhuriyetimizin 90. yılını gururla ve kıvançla kutlanması gerektiğine vurgu yapan Akar ‘ Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, […]

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı İsmail Akar Cumhuriyetimizin 90.yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.Cumhuriyetimizin 90. yılını gururla ve kıvançla kutlanması gerektiğine vurgu yapan Akar ‘ Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. Cumhuriyetimizin 90. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz.’dedi.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet verilmesi gerektiğini kaydeden AGC 2. Başkanı İsmail Akar ‘ Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Büyük Önder Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor En büyük bayram olan Cumhuriyet Bayramını yürekten kutluyorum’dedi.

Akar 29 Ekim Salı günü Anıtpark önünde yapıuacak kutlamalara tüm halkımızın katılımlarını beklediğini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
AGC Akar Cumhuriyet

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır