passo
Akar’dan AFDİDER’e ziyaret

Akar’dan AFDİDER’e ziyaret

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma ve Yaşatma Derneği’ne (AFDİDER) bir nezaket ziyaretinde bulunarak Dernek Başkanı Ahmet Akdağ ve Dernek Kadın Kolları Başkanı Sema Akdağ ile görüştü. Ziyarette Dernek Başkanı Ahmet Akdağ derneğin yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette diyaliz hastalarının daima yanında olduklarını […]

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma ve Yaşatma Derneği’ne (AFDİDER) bir nezaket ziyaretinde bulunarak Dernek Başkanı Ahmet Akdağ ve Dernek Kadın Kolları Başkanı Sema Akdağ ile görüştü.
Ziyarette Dernek Başkanı Ahmet Akdağ derneğin yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette diyaliz hastalarının daima yanında olduklarını belirten Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, AFDİDER’in başarılı çalışmalarının devamını diledi. Organ bağışının önemine vurgu yapan Akar, “Herkesi organ bağışına davet ediyorum. Bu konunun önemini yalnızca başımıza gelince değil, daima hatırlamalıyız” şeklinde konuştu.
AFDİDER Kadın Kolları Başkanı Sema Akdağ ise diyaliz hastalarıyla dayanışma içinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek Akar’a ziyaret dolayısıyla teşekkürlerini iletti.
Ziyarette Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir de hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır