passo
Akkale ve Altınmeşe Gün FM’e konuştular

Akkale ve Altınmeşe Gün FM’e konuştular

Türk Halk Müziği’nin duayenleri Belkıs Akkale ve İzzet Altınmeşe Gün FM’in yayınına telefonla bağlanarak yeni çıkan albümleri Türküler Bizi Anlatır’ı tanıttılar. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayında konuşan Akkale ve Altınmeşe tüm Afyonlu müzikseverlere sevgi ve selamlarını ilettiler. “Türkülerimiz bizim özümüz, her şeyimiz” Uzun bir aranın ardından İzzet Altınmeşe ile birlikte yeniden […]

Türk Halk Müziği’nin duayenleri Belkıs Akkale ve İzzet Altınmeşe Gün FM’in yayınına telefonla bağlanarak yeni çıkan albümleri Türküler Bizi Anlatır’ı tanıttılar.

Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu yayında konuşan Akkale ve Altınmeşe tüm Afyonlu müzikseverlere sevgi ve selamlarını ilettiler.

“Türkülerimiz bizim özümüz, her şeyimiz”

Uzun bir aranın ardından İzzet Altınmeşe ile birlikte yeniden bir albüm yayınlamanın heyecanı içerisinde olduğunu söyleyen Türk Halk Müziği’nin usta yorumcusu Belkıs Akkale, “Türkülerimiz bizim özümüz, her şeyimiz. Yıllardır sevenlerimizle türküler sayesinde bir gönül köprüsü kurduk. Bu yeni albümümüzde de çok güzel türküler seslendirdik. Türkü diyarı Afyonlulara bu vesile ile sevgilerimi sunuyor, konserlerde buluşabilmeyi diliyorum” dedi.

“Bu albüm daha ilk müjdemiz, arkası gelecek”

Türküler Bizi Anlatır projesinde Belkıs Akkale, Süreyya Davulcuoğlu, Selahattin Alpay, Nuray Hafiftaş ve Bedri Ayseli ile birlikte olduklarını kaydeden ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe, “Bu albüm daha ilk müjdemiz, arkası gelecek. Bu albümde Belkıs Akkale ile ben yer aldım. Çok güzel bir albüm hazırladık. Tüm müzikseverlerin beğenisine sunduk. Herkesin bu albüme desteğini bekliyorum. Afyon’u çok özledim. En yakın sürede bir konserde buluşabilmeyi diliyorum” şeklinde konuştu.

Yayında Belkıs Akkale ilimizin en güzel türkülerinden olan Karahisar Kalesi’ni canlı olarak seslendirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır