passo
AKÜ ve Gün FM Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

AKÜ ve Gün FM Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaret etti. Kurumsal İletişim ile ilgili Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Sena Coşkun ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Grv. Taner Tükelay’ın da hazır bulundukları ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, […]

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaret etti.

Kurumsal İletişim ile ilgili Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Sena Coşkun ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Grv. Taner Tükelay’ın da hazır bulundukları ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, AKÜ ile Gün FM arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Protokol kapsamında Gün FM’de yayınlanacak olan “Kampüs” programına, ayda iki defa konuk olacak çeşitli bilim dallarından öğretim üyeleri tarafından kamuoyu bilgilendirilecek. İşbirliği kapsamında Afyonkarahisar ilinde AKÜ personelinin katkılarıyla sürdürülen kültür, tarih, sanat, spor ve sağlık alanındaki çalışmaların kamuoyuna duyurulması, Üniversite birimlerinin ve yürüttükleri faaliyetlerin tanıtılması amaçlanıyor.

Rektör Karakaş, toplumsal katkı ve toplumsal hizmet bağlamında imzalanan protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını dilerken, Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar da AKÜ ile Gün FM arasındaki iş birliğinin protokol kapsamında gelişerek devam edecek olmasının memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır