passo
AKÜ’den Gün FM’e anlamlı ödül

AKÜ’den Gün FM’e anlamlı ödül

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) 2021-2022 Akademik Yılı Açılışı ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Ödül Yönergesi kapsamında 2020 ve 2021 yılında yapılan değerlendirmeler sonucunda ödüle layık görülen akademik ve idari personel ile öğrencilerin ödüllendirildiği tören Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın açılış dersiyle Atatürk Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. 2021-2022 Akademik Yıl Açılış Törenine Kültür ve Turizm Bakan […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) 2021-2022 Akademik Yılı Açılışı ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Ödül Yönergesi kapsamında 2020 ve 2021 yılında yapılan değerlendirmeler sonucunda ödüle layık görülen akademik ve idari personel ile öğrencilerin ödüllendirildiği tören Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın açılış dersiyle Atatürk Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.
2021-2022 Akademik Yıl Açılış Törenine Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Nadir Alpaslan, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek¸ Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyonkarahisar Barosu Başkanı Turgay Şahin, Vali Yardımcıları Dr. Mehmet Boztepe, Nurullah Kaya, kaymakamlar, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Kırgel, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, ilçe belediye başkanları, AKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şuayıp Özdemir, Prof. Dr. Murat Peker ve Prof. Dr. Yılmaz Yalçın, il müdürleri ve hayırsever iş insanları ile birlikte AKÜ öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Bilime ve Sanata Destek Ödülü Yazılı, işitsel ve görsel Basın Kuruluşları kapsamında; Afyon Kocatepe Üniversitesinin bilimsel ve sosyal etkinliklerini kamuoyuna tarafsız biçimde yansıtan yazılı, işitsel ve görsel basın kuruluşlarının temsilcileri; GÜN FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a, Megabirlik Medya A.Ş. (Kanal 3) adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e ve Kocatepe Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sezer Küçükkurt’a ödülleri AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş tarafından takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır