passo
“AKUT Gönüllüsü olabilirsiniz”

“AKUT Gönüllüsü olabilirsiniz”

Deprem bölgesine giderek arama-kurtarma çalışmalarına katılan AKUT Afyonkarahisar Karar Kurulu Üyesi Murat Ceylan, AKUT Afyonkarahisar Lojistik Sorumlusu Süleyman Emre Millik ve AKUT Afyonkarahisar Eğitim Bölümü Gönüllüsü Ayşenur Kaya Gün FM’e konuk oldular. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine başlayan AKUT Afyonkarahisar Karar Kurulu Üyesi Murat Ceylan, “Depremi duyar duymaz sabah saat 08.00’de Kahramanmaraş’a hareket […]

Deprem bölgesine giderek arama-kurtarma çalışmalarına katılan AKUT Afyonkarahisar Karar Kurulu Üyesi Murat Ceylan, AKUT Afyonkarahisar Lojistik Sorumlusu Süleyman Emre Millik ve AKUT Afyonkarahisar Eğitim Bölümü Gönüllüsü Ayşenur Kaya Gün FM’e konuk oldular.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine başlayan AKUT Afyonkarahisar Karar Kurulu Üyesi Murat Ceylan, “Depremi duyar duymaz sabah saat 08.00’de Kahramanmaraş’a hareket ettik. Deprem bölgesine akşam saatlerinde ulaştık. Yollarda büyük bir yoğunluk yaşanıyordu. Saat 23.00 gibi Ebrar Sitesi’ne giderek arama-kurtarma çalışmalarına başladık. Bir vatandaşımızı canlı olarak kurtardık. Sonraki günlerde de bölgede arama-kurtarma çalışmalarını sürdürdük. Ülke olarak çok acı bir olay yaşadık. Başımız sağ olsun” diye konuştu.

AKUT’a dileyen herkesin gönüllü olabileceğini söyleyen AKUT Afyonkarahisar Lojistik Sorumlusu Süleyman Emre Millik ve AKUT Afyonkarahisar Eğitim Bölümü Gönüllüsü Ayşenur Kaya ise AKUT’un sitesinden başvuruda bulunulabileceğini sözlerine eklediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır