passo
“Alanında uzman eğitmen kadrosu ile hizmet veriyoruz”

“Alanında uzman eğitmen kadrosu ile hizmet veriyoruz”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına AKÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Eray Eğmir konuk oldu. Eğmir programda merkezin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Merkezin 2018 yılında faaliyete başladığını kaydeden Eğmir, “Merkezimiz sertifika ve katılım belgeli eğitimler, hizmet içi eğitimler, kurslar, hobi eğitimleri, seminer ve konferanslar, kurumsal […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına AKÜ Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Eray Eğmir konuk oldu. Eğmir programda merkezin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

Merkezin 2018 yılında faaliyete başladığını kaydeden Eğmir, “Merkezimiz sertifika ve katılım belgeli eğitimler, hizmet içi eğitimler, kurslar, hobi eğitimleri, seminer ve konferanslar, kurumsal işbirlikleri, mesleki yeterlilik eğitimleri, kurum ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan proje içerikleri proje ve sosyal sorumluluk gibi etkinlik alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir” şeklinde konuştu.

“En son eğitim metot ve teknolojilerini kullanıyoruz”

Hedef kitlelerini öğrenciler, tüzel kişiler, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör ve uluslar arası kuruluşlar olarak açıklayan Eğmir, “Hedefimiz öncü ve güvenilir uygulamalarıyla kalite ve personel kalite ve personel belgelendirme hizmeti sunan uluslar arası düzeyde sayılı sürekli eğitim merkezlerinden biri olmaktır. Bu hedef doğrultusunda merkezimiz tüm paydaş ve çalışanlarımızın katılımlarıyla doğru, kaliteli, güvenilir, en son eğitim metot ve teknolojileri kullanarak personel belgelendirme hizmeti veren bir eğitim merkezi olarak her geçen gün alanında kendini geliştirmektedir”

“Sertifika veya katılım belgesi veriyoruz”

Eğitim sonrasında merkez bünyesi tarafından üniversite hologramı yer alan sertifika veya katılım belgesi verdiklerini söyleyen Eğmir, alanında uzman, başarılı eğitmen kadrosu ile hizmet verdiklerini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır