passo
Ali Ekber Eren Gün FM’de

Ali Ekber Eren Gün FM’de

Türk Halk Müziği’nin usta ismi, Sanatçı Ali Ekber Eren Gün FM’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen özel yayına konuk olarak katıldı. Gazeteci İsmail Akar ile söyleşen Sanatçı Ali Ekber Eren canlı yayında bağlaması eşliğinde güzel türkülerinden örnekler sunarak duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Afyonkarahisar’da ve Gün FM’de bulunmaktan dolayı […]

Türk Halk Müziği’nin usta ismi, Sanatçı Ali Ekber Eren Gün FM’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen özel yayına konuk olarak katıldı. Gazeteci İsmail Akar ile söyleşen Sanatçı Ali Ekber Eren canlı yayında bağlaması eşliğinde güzel türkülerinden örnekler sunarak duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Afyonkarahisar’da ve Gün FM’de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu kaydeden Sanatçı Ali Ekber Eren türkülere gönül veren herkese sevgi ve selamlarını iletti.

Eren, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen özel yayında Ben Aklımı Gözlerine Takmışım, Eylem Eyle ve Metris gibi sevilen türkülerini canlı yayında seslendirdi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Sanatçı Ali Ekber Eren Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Eren’e yayın dolayısıyla teşekkür etti.

Sanatçı Ali Ekber Eren Gün FM Anı Defterine görüşlerini yazarak imzaladı.

Yayın esnasında Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve Programcı Arzu Ertaş da hazır bulundular.

Yayın gün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

Dinleyiciler de Ali Ekber Eren’in konuk olduğu yayına mesajlarıyla katılarak sanatçıya istek türkülerini ilettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır