passo
Altıncı Mevsim okuyucuyla buluştu

Altıncı Mevsim okuyucuyla buluştu

Altıncı Mevsim isimli şiir kitabı okuyucularıyla buluşan Rabia Burhan Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Burhan uzun yıllardır yazdığı şiirleri yayınlamaktan mutlu olduğunu söyledi. “Tüm sorunlarımız şiirlerle çözülsün istiyorum” Şiir kitabı Altıncı Mevsim’in hem ilimiz hem de ülkemizdeki seçkin kitapçılarda okuyucularla buluştuğunu söyleyen Burhan, […]

Altıncı Mevsim isimli şiir kitabı okuyucularıyla buluşan Rabia Burhan Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Burhan uzun yıllardır yazdığı şiirleri yayınlamaktan mutlu olduğunu söyledi.

“Tüm sorunlarımız şiirlerle çözülsün istiyorum”

Şiir kitabı Altıncı Mevsim’in hem ilimiz hem de ülkemizdeki seçkin kitapçılarda okuyucularla buluştuğunu söyleyen Burhan, “Tüm sorunlarımız şiirlerle çözülsün istiyorum. Hayatı edebiyatın güzelliğinde yaşayalım. Altıncı Mevsim ismini verdiğim şiir kitabım uzun zamandır yazdığım şiirlerimden oluşuyor. Dumanı üstünde bir kitap. Kitabım Edebiyatist Yayınevi’nden okuyuculara ulaştı. Kitabımın baskısında emeği olan tüm yayınevi yetkililerime teşekkür ediyorum. Bugüne kadar her zaman yanımda olan ve beni yüreklendiren anne ve babam başta olmak üzere tüm aileme, çocuklarıma ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Şiirlere tutunan herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir kitap yayınladım. Mutlu ve heyecanlıyım” diye konuştu.

Programda babasına itafen yazdığı, ‘Babama’ isimli şiirini seslendiren Şair Rabia Burhan duygu dolu anlar yaşadı. Yayında Burhan’ın şiirlerinden Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir de örnekler seslendirdi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Burhan yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Burhan’ın başarılarının devamını diledi.

Şair Rabia Burhan gün anısına Altıncı Mevsim isimli şiir kitabını Akar ve Bangir’e imzalayarak hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır