passo
“Amacımız mutlu personel, mutlu misafirdir”

“Amacımız mutlu personel, mutlu misafirdir”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Çakmak Marble Hotel Müdürü Ebubekir Önder konuk oldu. Önder Marble Hotel olarak misafirlerine verdikleri hizmetin aynısını personellerine de vermeye çalıştıklarını söyleyerek, “Amacımız mutlu personel, mutlu misafirdir” diye konuştu. “Zafer Havalimanı’na yurtdışından uçuşlar olmalı” Zafer Havalimanı’ndan uçuşların artması gerektiğini belirten Önder, “Brüksel’den Eskişehir havalimanına uçak inip kalkıyor. Özellikle Emirdağlı hemşerilerimiz bu […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Çakmak Marble Hotel Müdürü Ebubekir Önder konuk oldu. Önder Marble Hotel olarak misafirlerine verdikleri hizmetin aynısını personellerine de vermeye çalıştıklarını söyleyerek, “Amacımız mutlu personel, mutlu misafirdir” diye konuştu.
“Zafer Havalimanı’na yurtdışından uçuşlar olmalı”
Zafer Havalimanı’ndan uçuşların artması gerektiğini belirten Önder, “Brüksel’den Eskişehir havalimanına uçak inip kalkıyor. Özellikle Emirdağlı hemşerilerimiz bu hattı kullanmak zorunda kalıyorlar. Oysa Zafer Havalimanı’na da aynı şekilde uçuşlar olsa hemşerilerimiz Zafer Havalimanı’nı tercih edeceklerdir. Bu konuda kamuoyunun beklentisini yetkililerin dikkatine sunuyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Afyonkarahisar Türk turizminde hak ettiği yere ulaşmalıdır”
Afyonkarahisar’ın birçok marka değerinin bulunduğunu belirten Önder, “İlimizi iyi tanıtmalıyız. İlimizin turizm açısından değeri büyük. Son zamanlarda güzel tanıtım çalışmaları yapıyoruz. Afyonkarahisar Türk turizminde hak ettiği yere ulaşmalıdır” dedi.
“Önceliğimiz iç turizm”
Pandemi sürecinde sınırların kapanması ile iç turizmin öne çıktığını söyleyen Çakmak Marble Hotel Müdürü Ebubekir Önder, “2020 yılını iç turizm yoğunluğu ile geçirdik. 2021 yılında da benzer bir süreç yaşanacağa benziyor. Marble Hotel olarak önceliğimizi iç turizme yöneltmiş bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır