passo
“AMANDA sofralarınızdan eksik olmasın”

“AMANDA sofralarınızdan eksik olmasın”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına AKÜ Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Zeki Gürler konuk oldu. Gürler programda Üniversitenin manda sütü ve süt ürünleri markası AMANDA’nın şehir merkezinde Rıza Çerçel Kültür Merkezi’nde, ANS Kampüsü’nde ise Merkezi yemekhane yanı Veteriner Fakültesi satış noktasında satıldığını belirtti. “Merkezimizi incelemeye gelen çok sayıda […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına AKÜ Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Zeki Gürler konuk oldu. Gürler programda Üniversitenin manda sütü ve süt ürünleri markası AMANDA’nın şehir merkezinde Rıza Çerçel Kültür Merkezi’nde, ANS Kampüsü’nde ise Merkezi yemekhane yanı Veteriner Fakültesi satış noktasında satıldığını belirtti.

“Merkezimizi incelemeye gelen çok sayıda kişi oluyor”

AMANDA markasında manda yoğurdu, manda sütü ve manda kaymağı ürettiklerini belirten AKÜ Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Zeki Gürler, “Manda bakımı son derece kolay bir hayvan. Biz üniversite olarak Afyon’un hayvancılığında önemli bir yeri olan manda yetiştiriciliğini uyguluyoruz. Merkezimizi incelemeye gelen çok sayıda kişi oluyor. Manda yetiştiriciliğini tavsiye ediyoruz. Ürettiğimiz manda sütü ve süt ürünleri son derece lezzetli ve sağlıklı. Manda sütü inek sütüne göre daha yağlı ve leziz. Kararında tüketmek koşuluyla bu ürünleri sofralarımızdan eksik etmeyelim” diye konuştu.

Gürler programda Üniversitenin manda sütü ve süt ürünleri markası AMANDA’nın şehir merkezinde Rıza Çerçel Kültür Merkezi’nde, ANS Kampüsü’nde ise Merkezi yemekhane yanı Veteriner Fakültesi satış noktasında satıldığını belirtti.

Gürler hayvanları seven ve şefkat duyan gençlere Veteriner Hekimliği seçmeleri tavsiyesinde bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır