passo
“Anne Ressam’dır, çocukları ise onun tuvalidir”

“Anne Ressam’dır, çocukları ise onun tuvalidir”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair isimli programa Çay Kadın Kültür Evi Müdürü Havva Kurtar, Kadın Kooperatifi Başkanı Merve Oruç ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Eşe Kayıkçı konuk oldu. Kadınların Kültür Evi’ne sahip çıktıklarını belirten, Çay Kadın Kültür Evi Müdürü Havva Kurtar “Bu durumdan dolayı çok mutluyuz. Kadınlarımız sürekli Kadın […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair isimli programa Çay Kadın Kültür Evi Müdürü Havva Kurtar, Kadın Kooperatifi Başkanı Merve Oruç ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Eşe Kayıkçı konuk oldu.
Kadınların Kültür Evi’ne sahip çıktıklarını belirten, Çay Kadın Kültür Evi Müdürü Havva Kurtar “Bu durumdan dolayı çok mutluyuz. Kadınlarımız sürekli Kadın Kültür Evi’ne gelip gidiyorlar. Hem bilgileniyor, hem de üretiyorlar” diye konuştu.
“Tüm kadınlarımızı yanımızda görmek istiyoruz”
Çay ilçesinde kurulan Kadın Kültür Evi’nde unlu mamul imalatı yaptıklarını belirten Çay Kadın Kooperatifi Başkanı Merve Oruç, “Ayrıca birçok el emeği ürünler de kadınlarımız tarafından yapılıyor. Üretilen ürünlerimiz son derece ilgi görüyor. Tüm kadınlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Başta Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek olmak üzere Kadın Kültür Evi’nin inşasından bugüne kadar geçen sürede emek veren herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.
“Kadın Kültür Evleri annelerimizin gelişmeleri için çok önemli”
Kadın Kültür Evi sayesinde kadınların kendi ayakları üzerinde durabildiklerini kaydeden Kadın Kültür Evi Katılımcısı Eşe Kayıkçı, “Anne Ressam’dır, çocukları ise onun tuvalidir. Çocuklarımızı iyi yetiştirebilmek için önce bizler gelişmeliyiz. Kadın Kültür Evleri annelerimizin gelişmeleri için çok önemli. Emek veren herkese müteşekkirim” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır