passo
Annemin Elleri okuyucuyla buluştu

Annemin Elleri okuyucuyla buluştu

Annemin Elleri isimli ikinci şiir kitabı okuyucuyla buluşan Rabia Burhan Gün FM’in konuğu oldu. Burhan kitabını annesine ithaf ettiğini söyledi. Şiir kitabı Annemin Elleri’nin hem ilimiz hem de ülkemizdeki seçkin kitapçılarda okuyucularla buluştuğunu söyleyen Burhan, “Tüm sorunlarımız şiirlerle çözülsün istiyorum. Hayatı edebiyatın güzelliğinde yaşayalım. Annemin Elleri ismini verdiğim şiir kitabım uzun zamandır yazdığım şiirlerimden oluşuyor. […]

Annemin Elleri isimli ikinci şiir kitabı okuyucuyla buluşan Rabia Burhan Gün FM’in konuğu oldu. Burhan kitabını annesine ithaf ettiğini söyledi.
Şiir kitabı Annemin Elleri’nin hem ilimiz hem de ülkemizdeki seçkin kitapçılarda okuyucularla buluştuğunu söyleyen Burhan, “Tüm sorunlarımız şiirlerle çözülsün istiyorum. Hayatı edebiyatın güzelliğinde yaşayalım. Annemin Elleri ismini verdiğim şiir kitabım uzun zamandır yazdığım şiirlerimden oluşuyor. Kitabım Edebiyatist Yayınevi’nden okuyuculara ulaştı. Kitabımın baskısında emeği olan tüm yayınevi yetkililerime teşekkür ediyorum. Bugüne kadar her zaman yanımda olan ve beni yüreklendiren anne ve babam başta olmak üzere tüm aileme, çocuklarıma ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Şiirlere tutunan herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir kitap yayınladım. Mutlu ve heyecanlıyım” diye konuştu.
“29 Şubat Cumartesi günü imza günüm var”
Burhan Annemin Elleri isimli şiir kitabının ilimizdeki ilk imza gününü 29 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da Park Afyon AVM’de bulunan D&R Kitabevi’nde yapacağını söyleyen Burhan tüm hemşerilerini imza gününe davet etti.
Programda kitabına ismini veren ‘Annemin Elleri’ isimli şiirini seslendiren Şair Rabia Burhan duygu dolu anlar yaşadı. Yayında Burhan’ın şiirlerinden Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir de örnekler seslendirdi.
Burhan gün anısına Annemin Elleri isimli şiir kitabını Gün FM yetkililerine imzalayarak hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır