passo
“Arkadaş Çocuk Kulübü bir yaşında”

“Arkadaş Çocuk Kulübü bir yaşında”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Arkadaş Çocuk Kulübü Kurucuları Duygu Devir ve Samet Devir konuk olarak katıldı. Bir yıldır faaliyette olduklarını belirten Eğitimci Devir çifti uzun yıllar faaliyetlerini sürdürmek istediklerini söyledi. Arkadaş Çocuk Kulübü’nün bir yıldır faaliyette olduğunu belirten Arkadaş Çocuk Kulübü Kurucusu Duygu Devir, “Birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar öğrencilerimiz kulübümüze kayıt olabiliyorlar. Özellikle […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Arkadaş Çocuk Kulübü Kurucuları Duygu Devir ve Samet Devir konuk olarak katıldı. Bir yıldır faaliyette olduklarını belirten Eğitimci Devir çifti uzun yıllar faaliyetlerini sürdürmek istediklerini söyledi.
Arkadaş Çocuk Kulübü’nün bir yıldır faaliyette olduğunu belirten Arkadaş Çocuk Kulübü Kurucusu Duygu Devir, “Birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar öğrencilerimiz kulübümüze kayıt olabiliyorlar. Özellikle ödev yaptırma ve sosyal faaliyetler konusunda hizmet veriyoruz. Yaz okulumuz 5 Temmuz tarihinde başlayacak. Dileyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. Amacımız iyi eğitim vererek çocuklara yardımcı olabilmek” diye konuştu.
“Velilerimiz gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderebilirler”
Pandemi sürecinde gereken hijyen tedbirlerini alarak faaliyetlerine devam ettiklerini kaydeden Arkadaş Çocuk Kulübü Kurucusu Samet Devir, “Velilerimiz gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderebilirler. Umarım en yakın zamanda hayat normale döner ve eskiden olduğu gibi yüz yüze eğitim başlar” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır