passo
“Avrupa Afyonkarahisar’da buluşuyor”

“Avrupa Afyonkarahisar’da buluşuyor”

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke 12-13 Haziran tarihlerinde ilimizde üç büyük şampiyonanın yapılacağını söyleyerek, “Avrupa Afyonkarahisar’da buluşuyor” dedi. Akülke 12-13 Haziran tarihlerinde ilimizde üç büyük şampiyonanın yapılacağını söyleyerek, “12 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan etkinliği dileyenler gelerek izleyebilirler. 13 Haziran Pazar günü ise sokağa çıkma yasağı nedeniyle sadece […]

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke 12-13 Haziran tarihlerinde ilimizde üç büyük şampiyonanın yapılacağını söyleyerek, “Avrupa Afyonkarahisar’da buluşuyor” dedi.
Akülke 12-13 Haziran tarihlerinde ilimizde üç büyük şampiyonanın yapılacağını söyleyerek, “12 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan etkinliği dileyenler gelerek izleyebilirler. 13 Haziran Pazar günü ise sokağa çıkma yasağı nedeniyle sadece yasaktan muaf olanlar gelip izleyebilirler. Müsabakalar tüm yerel televizyonlardan da yayınlanacak. Konuyla ilgili anlaşma yapılmak üzere. Kısacası Avrupa Afyonkarahisar’da buluşuyor” şeklinde konuştu.
“Bu yıl yarışlar 1-5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek”
Bu yıl ki motokros yarışlarının 1-5 Eylül tarihleri arasında yapılacağını ve 5 gün süreceğini belirten Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, “Afyonkarahisar’ın spor turizmindeki payı gün geçtikçe artıyor. Bu yıl yarışlar 1-5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Konuyla ilgili ilk tanıtım toplantımızı yaptıktan sonra bilet satışları başlayacak. Yine değerli sanatçılar etkinliğimizde yer alacak. Sevinçli ve heyecanlıyız” dedi.
Koronalı günlerde ilimizde birçok etkinlik düzenlediklerini anımsatan Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Afyonkarahisar’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin gelen tüm sporcuların dikkatini çektiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır