passo
“Ayazini dünyaya açılan bir kapı”

“Ayazini dünyaya açılan bir kapı”

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Turizm Saati programına Ayazini Köyü Muhtarı Bekir Yılmaz konuk oldu. Yılmaz yapılan çalışmalarla Ayazini’nin dünyaya açılan bir kapı haline geldiğini söyledi. Köylerine “talih kuşu” konduğunu ifade eden Muhtar Yılmaz, “Köylülerimiz turizm konusunda oldukça istekli. Köy sakinlerimiz turizme yönelik evlerinde tadilat çalışmaları yaptı ve işletmeler açtılar. Çalışmak üzere il […]

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde süren Turizm Saati programına Ayazini Köyü Muhtarı Bekir Yılmaz konuk oldu. Yılmaz yapılan çalışmalarla Ayazini’nin dünyaya açılan bir kapı haline geldiğini söyledi.

Köylerine “talih kuşu” konduğunu ifade eden Muhtar Yılmaz, “Köylülerimiz turizm konusunda oldukça istekli. Köy sakinlerimiz turizme yönelik evlerinde tadilat çalışmaları yaptı ve işletmeler açtılar. Çalışmak üzere il dışına gidenler geri döndüler. Aynı zamanda turizm konusunda vatandaşlarımıza çeşitli kurslar açtık. Ülkemizdeki farklı turizm köylerine geziler düzenledik. Kısacası gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Herkesi Ayazini’ne bekliyoruz” diye konuştu.

“Sayın Valimizin emekleri çok kıymetli”

Ayazini’nde meydana gelen değişim dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e teşekkür eden Ayazini Köyü Muhtarı Bekir Yılmaz, “Köyümüz kültürüyle, tarihiyle, insanıyla dünyaya açılan bir kapı haline geldi. Sayın Valimizin emekleri çok kıymetli. Yine Vali Yardımcımız Mehmet Boztepe, İhsaniye Kaymakamımız Doğukan Koyuncu ve tüm emek verenlere teşekkür ederim” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Frigya’yı herkese tanıtmak için çalıştıklarını söyleyen Muhtar Yılmaz yayın dolayısıyla Gün FM yetkililerine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır