passo
Bakan Eroğlu Gün FM’de

Bakan Eroğlu Gün FM’de

Bakan Eroğlu Pazartesi Gün FM de    Bayram sebebiyle baba ocağı Afyonkarahisar’da gezi ve ziyaretlerine devam eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr Veysel Eroğlu pazartesi günü Gün FM de söyleşiye katılıyor. Gazetemiz Köşe Yazarı ve AGC 2. Başkanı İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel proğramında Bakan Eroğlu cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili değerlendirmelerini paylaşacak.Proğram pazartesi […]

Bakan Eroğlu Pazartesi Gün FM de

 

 Bayram sebebiyle baba ocağı Afyonkarahisar’da gezi ve ziyaretlerine devam eden Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr Veysel Eroğlu pazartesi günü Gün FM de söyleşiye katılıyor.

Gazetemiz Köşe Yazarı ve AGC 2. Başkanı İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel proğramında Bakan Eroğlu cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili değerlendirmelerini paylaşacak.Proğram pazartesi günü saat:18.00 de başlıyor.

Bu arada Gün FM de Basın Odası özel proğramı ile yeniden dinleyenleri ile buluşuyor.

Cumartesi günü saat:13.15 te Gazetecler Ahmet Tunca,Polat Yılmaz ve Ertuğrul Sevim’in katılacağı 16 yıldır aralıksız yayınlanan Basın Odasının moderatörlüğünü İsmail Akar yapıyor.

Cumartesi saat:16.00 da CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz Gündem Özel Proğramına katılıyor.

Öte yandan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş ise 5 Ağustos Saı günü Gün FM e konuk olacak.Toptaş Gündem Özel Proğramında cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin düşüncelerini dinleyenlerle paylaşacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır