passo
BAKAN EROĞLU RADYO GÜN’DE

BAKAN EROĞLU RADYO GÜN’DE

Seçim çalışmalarını baba ocağı Afyonkarahisar’da devam ettiren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Cuma günü Radyo Gün de ‘Seçime Doğru’ programına katılılıyor. Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu program Cuma günü saat:17.00 de başlayacak. İl ve bazı ilçe radyolarınında ortak yayına katılacağı programda Bakan Eroğlu gündeme ilişkin soruları cevaplayacak. […]

Seçim çalışmalarını baba ocağı Afyonkarahisar’da devam ettiren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Cuma günü Radyo Gün de ‘Seçime Doğru’ programına katılılıyor.

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu program Cuma günü saat:17.00 de başlayacak. İl ve bazı ilçe radyolarınında ortak yayına katılacağı programda Bakan Eroğlu gündeme ilişkin soruları cevaplayacak.

“‘Seçimde sona doğru yaklaşıyoruz”

Radyo Gün Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, ‘Seçimde sona doğru yaklaşıyoruz. Radyo olarak şu ana kadar il merkezindeki ve ilçelerde siyasi parti ayrımı yapmadan çok sayıda adaya mikrofonlarımızı açtık. Amacımız seçmenlerin daha bilinçli oy kullanması, adayların ve projelerinin tanıtımına katkı sağlamaktı. Bu bağlamda son konuğumuz Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu olacak. Hemşerimiz olan Bakan Eroğlu yerel siyaset ve ülke gündemi ile son değerlendirmelerini yapacak..Bu konuda ortak yayın olarak bizlere katkı veren ve radyolar arasındaki dayanışmayı gösteren diğer radyo sahipleri ve teknik ekiplerine de şimdiden teşekkür ediyoruz’ dedi.

Radyo Gün de Seçime Doğru Programında, CHP Milletvekili Ahmet Toptaş, CHP İzmir Milletvekili ve Gazeteci Mustafa Balbay, Ak Parti Afyon Belediye Başkan Adayı Burhanettin Çoban, MHP Afyon Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, DP Afyon Belediye Başkan Adayı Hasan Karacak, SP Afyon Belediye Başkan Adayı Adnan Şenel, BBP Afyon Belediye Başkan Adayı Abdullah Karadağ, Millet Partisi Afyon Belediye Başkan Adayı Selahattin Genç, CHP Çay Belediye Başkan Adayı Yaşar Çengel,  Ak Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı Recep Bozkurt,  Ak Parti Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çöl, MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Hakan Bolcal, Saadet Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Hasan Balyalı canlı yayın konuğu oldular.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır