passo
BAKAN EROĞLU: “SEÇMENLER HİZMETLERİME KARNE VERECEK”

BAKAN EROĞLU: “SEÇMENLER HİZMETLERİME KARNE VERECEK”

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu radyoların ortak yayınında yaptığı konuşmada tüm başkan adaylarımın ve projelerinin arkasındayım, vatandaşlarımız benim yaptığım hizmetlerimizin karnesini bu seçimde vereceklerdir dedi. “Afyonkarahisar’ı barajlarla donattık” Gazeteci İsmail Akar’ın radyoların ortak yayınında Seçime Doğru programına konuk olan Bakan Eroğlu ‘Afyonkarahisar’ı barajlarla donattık. 86 gölet ve baraj yaptık. 221 bin […]

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu radyoların ortak yayınında yaptığı konuşmada tüm başkan adaylarımın ve projelerinin arkasındayım, vatandaşlarımız benim yaptığım hizmetlerimizin karnesini bu seçimde vereceklerdir dedi.

“Afyonkarahisar’ı barajlarla donattık”

Gazeteci İsmail Akar’ın radyoların ortak yayınında Seçime Doğru programına konuk olan Bakan Eroğlu ‘Afyonkarahisar’ı barajlarla donattık. 86 gölet ve baraj yaptık. 221 bin dekar arazinin sulaması yapılıyor. 2014’de bitecek 51 baraj ve göletimiz var. 130 milyon maliyetli olup 20 bin kişiye ek istihdam sağladık’ dedi.

“Akarçay tüm illerin dikkatini çekiyor”

Afyonkarahisar’ın 2060 yılına kadar su sorunu olmadığını kaydeden Bakan Eroğlu, ‘109 dere ıslahı yaptık. İşte Akarçay tüm illerin dikkatini çekiyor. Herkes benzeri projeyi illerine istiyor. Geçen gün Manisa’daydım. Manisalılar Akarçay benzerini istediler’ dedi

Ülke genelinde ağaçlandırmada yüzde 14’den yüzde 23’e çıkardıklarını anlatan Bakan Eroğlu, ‘68 milyon fidanı toprakla buluşturduk’ dedi.

“Bu seçimler çok önemli”

Yerel seçimlerde Başkan Çoban ile 17 ilçe ve beldelerdeki tüm adayların arkasında olduğunu ve projelerine destek vereceğini kaydeden Eroğlu, ‘Başkan Çoban 5 yılda yaptıkları ortada. 5 yıllık programı da muhteşem. Hepsini yakından biliyorum. Bu projeler Afyonkarahisar’ı Egenin Yıldızı değil artık Türkiye’nin yıldızı yapacak projelerdir. Ayrıca bu seçimler çok önemli. Türkiye’nin büyümesini gelişmesini istemeyen güçler Gezi olayları ile başlayıp, 17 Aralık ile devam eden bir kampanya başlattılar. Hevesleri kursaklarında kalacak. Bu seçimlerde vatandaşlarımız Afyonkarahisar ve ilçelerine yaptığım hizmetleri oylayacak. Bir anlamda benim karnemi verecek. Bu nedenle halkımızı Ak Parti’ye destek vermeye çağırıyorum. Bize destek olsunlar’ diye konuştu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na bir plaket takdim etti.

Yayın Gün FM, Radyo 03, Armoni FM, Radyo Hisar, Radyo Tek ve Sandıklı Hilal FM’den ortak olarak yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır