passo
Bakan Eroğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ yazısı

Bakan Eroğlu’ndan ‘Hoşgeldiniz’ yazısı

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Ak Parti 25.İstişare Toplantısı için ilimize gelecek olan Başbakan, Bakanlar ve Milletvekillerine seslendiği ‘Hoşgeldiniz’ yazısı: AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyonkarahisar’da başlıyor. Anadolu’nun kavşak noktası; zaferin, mermerin, lezzetin ve termalin başkenti olan şehrimiz, bu ülkenin en önemli kongre şehirlerinden birisi olduğunu bir kez daha […]

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Ak Parti 25.İstişare Toplantısı için ilimize gelecek olan Başbakan, Bakanlar ve Milletvekillerine seslendiği ‘Hoşgeldiniz’ yazısı:

AK Parti 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyonkarahisar’da başlıyor.

Anadolu’nun kavşak noktası; zaferin, mermerin, lezzetin ve termalin başkenti olan şehrimiz, bu ülkenin en önemli kongre şehirlerinden birisi olduğunu bir kez daha gösteriyor. Son 14 yılda ulaşımdan, turizme, sağlıktan spora, ormandan suya her alanda yaptığımız yatırımların meyvesini almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Afyonkarahisar’ımıza dileyen bölünmüş yollarla, dileyen havayoluyla güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşabiliyor inşaallah yakın zamanda hızlı trenle de ilimize seyahat edilebilecek. Bundan yıllar önce bu şehre hızlı tren gelecek deseler kim inanırdı. Yine 10 yıl önce bu şehre Avrupa’dan takımlar gelecek ve kamp yapacak müsabaka yapacak deseler kim inanırdı. Görüyoruz ki artık Afyonkarahisar sağlık alanında da, spor alanında da turizm alanında da bir merkez oldu. Şükürler olsun ki bu memleketin evlatları bu günleri gördü.
Malumunuz üzere Adalet ve Kalkınma Parti’mizde (AK Parti) bütün yönetim organlarıyla milletvekilleriyle gerçekleştirdiği istişare toplantılarını Afyonkarahisar’da yapma kararı aldı ve artık geleneksel istişare toplantılarımız şehrimizde gerçekleştiriliyor. Sayın Başbakanımız, değerli Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz partimizin yöneticileri bu şehrin havasını soluyor, bu şehrin güzelliklerini görme fırsatı yakalıyor. Bu bizler için büyük bir gurur vesilesi.

Bu davaya gönül vermiş bir insan olarak AK Parti’mizin Afyonkarahisar’ı tercih etmesinin en büyük sebebi ulaşımdan, konaklamaya, sağlık tesislerinden turistik tesislere kadar her şeye sahip olan bir il olmamız.

Biz Afyonkarahisarlılar bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da AK Parti ailesini büyük bir misafirperverlikle karşılayacağız ve onları bağrımıza basacağız. Memleketimizin mutfağını tanıtacak, sucuğumuz, lokumumuz ve kaymağımız başta olmak üzere bütün lezzetlerimizi misafirlerimize tattırma imkânına kavuşacağız.

Ben bu vesileyle istişare toplantısı için Ege’nin parlayan yıldızı olan Afyonkarahisar’ımızı tercih eden başta Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a ve değerli dava arkadaşlarıma sonra da bu şehre bu yatırımları yapan mahalli idarecilerimize, bu güzel turistik tesisleri şehrimize kazandıran yatırımcılara, bu tesislerde çalışan personellerimize teşekkür ediyorum.

Misafirlerimizi büyük bir sıcaklıkla karşılayıp ağırlayacak olan değerli Afyonkarahisarlı kardeşlerime de sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır