passo
“Barış Manço Etüt Merkezi hizmete açılıyor”

“Barış Manço Etüt Merkezi hizmete açılıyor”

Yeni öğretim döneminde hizmete girecek olan Barış Manço Etüt Eğitim Merkezi yetkilileri Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak bilgilendirmede bulundular. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu Gündem programına Barış Manço Etüt Eğitim Merkezi Müdürü Osman Sökmen ve Merkezde Psikolog olarak görev yapan Serpil Yörük konuk olarak katıldılar. “ADAM OLACAK ÇOCUKLAR YETİŞTİRECEĞİZ” Barış […]

Yeni öğretim döneminde hizmete girecek olan Barış Manço Etüt Eğitim Merkezi yetkilileri Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak bilgilendirmede bulundular.
Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu Gündem programına Barış Manço Etüt Eğitim Merkezi Müdürü Osman Sökmen ve Merkezde Psikolog olarak görev yapan Serpil Yörük konuk olarak katıldılar.
“ADAM OLACAK ÇOCUKLAR YETİŞTİRECEĞİZ”
Barış Manço Etüt Eğitim Merkezi’nin yeni öğretim döneminde ilimizde hizmete gireceğini kaydeden Merkezin Müdürü Osman Sökmen, “Barış Manço hepimizi değerleri ile derinden etkilemiş bir sanatçı. Manço, çocuklara büyük önem vermiş Adam Olacak Çocuk programıyla 7’den 77’ye herkese seslenmiş bir ustaydı. Bizlerde onun isminin yaşayacağı merkezimizde yarının adam olacak çocuklarını yetiştirmek üzere yola çıktık. Merkezimizde 1,2,3,4. sınıflar ile 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize hizmet vereceğiz” diye konuştu
“ÖZEL OKUL STANDARTLARINI AŞAN BİR ETÜT MERKEZİ”
“Kurumumuz çatısı altında özel okul standartlarını aşan hizmet ve projelerimiz var” diyen Sökmen, “Servis, diyetisyen kontrolünde hijyenik yemekler, doğal kantin, yabancı dil ve ikinci yabancı dil, mini sinema ile değerler eğitimi, nature drum club, zeka ve sanat atölyeleri, spor aktiviteleri, drama, bireysel performans değerlendirme ve uzman rehberlik hizmetleri, pro-per sistemi ile birleşince başarı kaçınılmaz olacak” şeklinde değerlendirmede bulundu.
‘’EVE ÖDEV BIRAKMAYACAĞIZ’’
“Öğrencilerimiz, okul ödevleri ve ders çalışma görevlerini kurumumuzda tamamlayacak” görüşünü ifadelendiren Sökmen, “Evinde ise ailesi ile kaliteli zaman geçirecek. Biz, mutlu öğrenciler ve mutlu aileler istiyoruz” dedi.
“Tüm öğrencilerimize uzman rehberlik imkânı sunacağız”
Barış Manço Etüt Eğitim Merkezi’nde Psikolog olarak çalışan Serpil Yörük ise, “Merkezimizde öğrencilerimizin bireysel özellik ve gizil güçlerini ortaya çıkararak toplumsal platformda değerlendirebilmeleri, geleceklerini planlamaları ve kararlarının sorumluluğunu alabilmelerini sağlamaya yönelik uygulamalar planladık. Gerçek ve profesyonel rehberlik hizmetlerimiz ile aile ve öğrencilere doğru ve yerinde rehberlik gerçekleştirilecek” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Programda Barış Manço’ nun şarkıları da yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır