passo
“Başarımızı sürdüreceğiz”

“Başarımızı sürdüreceğiz”

Süleyman Demirel Fen Lisesi Müdürü Turgay Bingül Gün FM’in konuğu oldu. Bingül Süleyman Demirel Fen Lisesi’nin bugüne kadar ilimizin en başarılı okulları arasında yer aldığını ve başarılarını sürdüreceklerini kaydetti. Daha önce Afyon Lisesi okul müdürü iken tayininin Süleyman Demirel Fen Lisesi’ne çıktığını belirten Bingül, “Afyon Lisesi’nde güzel ve verimli bir dönem geçirdik. Afyon Lisesi iki […]

Süleyman Demirel Fen Lisesi Müdürü Turgay Bingül Gün FM’in konuğu oldu. Bingül Süleyman Demirel Fen Lisesi’nin bugüne kadar ilimizin en başarılı okulları arasında yer aldığını ve başarılarını sürdüreceklerini kaydetti.
Daha önce Afyon Lisesi okul müdürü iken tayininin Süleyman Demirel Fen Lisesi’ne çıktığını belirten Bingül, “Afyon Lisesi’nde güzel ve verimli bir dönem geçirdik. Afyon Lisesi iki Cumhurbaşkanı, sayısız devlet adamı, asker ve sanatçı yetiştirmiş bir okul. Ülkemizdeki en eski liseler arasında 33’ncü sırada yer alıyor. Ben de Afyon Lisesi mezunuyum. Mezun olduğum okulda müdür olarak çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Şimdi ilimizin en başarılı okullarından biri olan Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde müdür olarak görev yapacağım. Okulumuzun başarılarını sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
“Pandemi kurallarına uymaya devam”
Pandemi dolayısıyla okullardaki uygulamalara da değinen Bingül, “Herhangi bir sınıfta iki öğrenci pozitif çıkarsa o sınıf iki hafta süresince karantinaya alınıyor ve eğitime uzaktan devam ediliyor. Yüz yüze eğitime başlandığından bu yana süreç güzel ilerliyor. Biz idareci ve öğretmenler süreci yakından takip ediyoruz. Pandemi kurallarına uyarak ve tedbirlerle bu süreci geçireceğiz” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır