passo
Başkan Bozkurt’Zafer Yürüyüşüne tüm halkımızı beklerim’

Başkan Bozkurt’Zafer Yürüyüşüne tüm halkımızı beklerim’

Başkan Bozkurt,İsmail Akar’ın konuğu oldu     Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ‘4,5 aylık çalışmalarım sonucuna bakarak kendime 10 üzerinden 8 puan veriyorum’dedi. Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel Programına konuk olan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Zafer etkinlikleri, belediye çalışmaları konusunda bilgi verdi. Yerel seçimlerde yeniden aday adayı olduğunu söyleye Bozkurt’Hayırlısı […]

Başkan Bozkurt,İsmail Akar’ın konuğu oldu

 

 

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ‘4,5 aylık çalışmalarım sonucuna bakarak kendime 10 üzerinden 8 puan veriyorum’dedi.

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel Programına konuk olan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Zafer etkinlikleri, belediye çalışmaları konusunda bilgi verdi. Yerel seçimlerde yeniden aday adayı olduğunu söyleye Bozkurt’Hayırlısı ve nasipse tekrar göreve devam etmek için aday adayıyım. Aday olmayacak olursam da hiçbir küskünlüğüm ve kırgınlığım olmaz. Partideki hizmetime devam ederim’dedi.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilecek olan Zafer Yolu Kültür ve Sanat Şenlikleri’nin 25–26 Ağustos tarihlerinde düzenleneceği bilgisini aktaran Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Büyük Taarruz tarihimiz açısından bir dönüm noktasıdır. Bu yıl Büyük Zafer’in 91.yılını anıyoruz. Belediye olarak bu yılda yine güzel etkinlikler planladık. Zafer Haftamızın en önemli ayaklarından biri ilçemizden başlayan Zafer Yolu yürüyüşümüz. Zafer Yolu yürüyüşümüzde katılımcılarla birlikte o tarihi günün coşkusunu bu yıl bir kez daha yaşayacağız. 14 km’lik bir mesafeyi Şuhut Çakırözü’nden Kocatepe’ye kadar ilçemize gelen misafirlerimizle bu yıl da yürüyeceğiz. Zafer Haftası etkinlikleri için tüm çalışmaları tamamladık ve bu yıl da yine yoğun bir katılım olacağını düşünüyorum. 25 Ağustos Pazar günü ilçemizde ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin bir konseri olacak. Etkinliklerimize tüm halkımızı davet ediyoruz” diye bilgi verdi.

Şuhut’ta 4,5 yıl içinde Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu’nun gayret ve destekleri ile önemli yatırımlara imza attıklarını kaydeden Başkan Bozkurt’Çöp toplama merkezi, Katı atık Tesisi yaptık. Çöp toplamayı özelleştirdik. Çevreye verdiğimiz özel önemden dolayı Şuhut Belediyesi geçen yıl ilimizde en çevreye duyarlı belediye seçildi’dedi.

Şu anda ilçe merkezine işyeri yapımına devam ettiklerini anlatan Bozkurt’Şuhut ilçemizde meydan sıkıntısının farkındayız. Ancak 20 yıl önce yapılan ve ekonomik ömrünü tamamlayan mevcut banka ve işyerlerinin olduğu kısım ile Otobüs yazıhanesinin karşısında SİT alanı ayrılan yerler yıkıldığında bu bölge meydan olarak kalacak’dedi.

Otogar ile Kapalı Pazar Yeri konusunda proje çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’Doğalgaz ilçemiz açışından çok önemli. TEDAŞ abonesi olanların yüzde 60 nın doğalgaz konusunda 400 TL ödeyip taahhüt etmesi lazım. Fakat vatandaşımız bu konuda yeterli ilgiyi göstermiyor. Şuhutlu hemşerilerimin bu konuya sahip çıkmalarını ve duyarlı olmalarını bekliyor ve istiyorum’dedi.

Seçim mahalline girildiğini söyleyen Bozkurt’Şu anda AK Partiden aday adayıyım. Çıraklık kalfalık dönemi bitti. Şimdi bilgi ve tecrübelerimle ilçeme daha iyi hizmet etmek istiyorum. Bunun kararını siyasi büyüklerimiz verecek. Aday yapılamayacak olursam da kimseye kırgınlığım küskünlüğüm olmaz. Partimin vereceği her göreve hazırım.’dedi.

Çalışmalarını sonrası kendinize 10 üzerinden kaç puan vereceksiniz sorusuna ise Bozkurt’Yaptıklarım ortada 8 puan veriyorum’dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır