passo
Başkan Çoban ‘dan Taziye Ziyareti

Başkan Çoban ‘dan Taziye Ziyareti

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Gazeteci İsmail Akar’a taziye ziyaretinde bulundu. Belediye başkanı Çoban, Gün FM’e gelerek geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Gazeteci İsmail Akar’ın babası Halis Akar’a dualarını iletti. Gün FM Kurucusu İsmail Akar’a taziyelerini ileten Başkanı Çoban’ O tarihlerde Başbakanımız Erdoğan’ın programı sebebiyle Tunus ziyaretindeydim. Tunus’ta bir kent ile ilimiz kardeş belediye oldu. Oradaki […]

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Gazeteci İsmail Akar’a taziye ziyaretinde bulundu.

Belediye başkanı Çoban, Gün FM’e gelerek geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Gazeteci İsmail Akar’ın babası Halis Akar’a dualarını iletti. Gün FM Kurucusu İsmail Akar’a taziyelerini ileten Başkanı Çoban’ O tarihlerde Başbakanımız Erdoğan’ın programı sebebiyle Tunus ziyaretindeydim. Tunus’ta bir kent ile ilimiz kardeş belediye oldu. Oradaki çalışmaları yerinde izlemiş olduk. Bu nedenle biraz gecikmiş bir ziyaret acılarını paylaşıyorum. Rahmetli Halis Amca’ya dualarımızı gönderiyorum’dedi.

Ziyaretten memnun kaldığını söyleyen İsmail Akar, ‘Yaşamımın 50 yılı yan yana geçen, her zaman sırtımı yaslayacağım birisi var diye düşündüğüm babamın ani ölümü bizleri derinden sarstı. Ancak yaşam devam ediyor. Nezaketinize teşekkür ediyorum ’dedi.

Belediye Özel kalem Müdürü Mehmet Savaş’ında hazır bulunduğu ziyarette, ildeki ve ülkedeki son gelişmelerde değerlendirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır