passo
Başkan Elibol’33 milyon Borçla aldım.34 Milyon Borçla bırakıyorum’

Başkan Elibol’33 milyon Borçla aldım.34 Milyon Borçla bırakıyorum’

Sandıklı MHP li Belediye Başkanı İsmail Elibol bugün Belediye toplantı Salonunda Belediye Başkan Adayları,Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve basın huzurunda yaptığı toplantıda SANJET ve Sandıklı Belediyesinin bilançosu çıkardı.Yaptıklarını,yapamadıklarını anlattı. AKP Başkan Aday Mustafa Çöl’ün Ankara da olmasından dolayı katılmadığı toplantıya,MHP Adayı Hakan Bolcal,CHP Adayı Ahmet Özaydın,SP Adayı Hasan Balyalı,DP Adayı Osman Aksu,MP Adayı Abdulkadir Çakıroğlu […]

Sandıklı MHP li Belediye Başkanı İsmail Elibol bugün Belediye toplantı Salonunda Belediye Başkan Adayları,Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve basın huzurunda yaptığı toplantıda SANJET ve Sandıklı Belediyesinin bilançosu çıkardı.Yaptıklarını,yapamadıklarını anlattı.

AKP Başkan Aday Mustafa Çöl’ün Ankara da olmasından dolayı katılmadığı toplantıya,MHP Adayı Hakan Bolcal,CHP Adayı Ahmet Özaydın,SP Adayı Hasan Balyalı,DP Adayı Osman Aksu,MP Adayı Abdulkadir Çakıroğlu ve Bağımsız Aday Menderes Koçak ile ilçedeki Sivil Toplum Başkan ve temsilcileri hazır bulundu.

33 milyon borçla aldığı Belediye’yi 34 milyon borçla devrettiğini açıklayan Başkan Elibol’173 dosyadan soruşturma geçirdim.6 aylık maaş borçlarımız var.99 personel torba yasa ile başka kurumlara geçti.Bir hatam varsa fazla personel aldık.Bunu da ülkenin ekonomik şartlarında insanların aç ve muhtaç kalmamaları adına sosyal fayda düşüncesiyle yaptım.Yaptıklarımız ortada.Alnım ak geldim.Alnım ak gidiyorum.Bana destek olan herkese teşekkür ediyorum.’dedi.

Toplantıda Kent Konseyi Başkanı Lütfi Öner,Saadet Partisi Adayı Hasan Balyalı ve Bağımsız Aday Menderes Koçak konuştu.

Sinevizyon görüntüleri eşliğinde yapılan yatırımların anlatıldığı toplantıda Sanjet ve Belediye bütçesi ayrı ayrı anlatıldı.

Sanjet çalışmlarında Elbol döneminde 6 bin 789 abone ilavesi olduğu ve 2 kuyudan 12 kuyuya ulaşıldığı anlatılan toplantıda Sanjet AŞ nin 10 milyon 384 bin lira borçlu olduğu,abonelerden 1.349 bin lira alacaklı olduğu görüldü.Sanjet’in en büyük borç kalemi 4.380 bin TL ile SGK ya olduğu ortaya çıktı.

Sandıklı Belediyesinde ise 34 milyon 34 bin lira borçlu olduğu,bu borçlardan 11.5 milyon ile yine SGK nın en büyük alacaklı olduğu ortaya çıktı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır