passo
Başkan Öner: “Küçük Bir Büyükşehir Taşoluk”

Başkan Öner: “Küçük Bir Büyükşehir Taşoluk”

Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. ‘Bir Sevdadır Taşoluk’ diyen Öner, ‘Biz bu sevdayla yola çıktık. Küçük bir büyükşehir Taşoluk dedik. Bu cümlenin altında kalmamak için çalıştık. Tüm projelerimizi bu cümlemize […]

Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
‘Bir Sevdadır Taşoluk’ diyen Öner, ‘Biz bu sevdayla yola çıktık. Küçük bir büyükşehir Taşoluk dedik. Bu cümlenin altında kalmamak için çalıştık. Tüm projelerimizi bu cümlemize uygun vizyonda planladık. Yeşil ve mavinin içiçe olduğu beldemizi herkes görmeli. Herkesi Taşoluk’a bekliyoruz’ diye konuştu.
“Millet Kıraathanemizi bitirdik”
Taşoluk’ta Şehit Şüheda Parkı ve Değirmenönü Mesire Alanı’nı oluşturduklarını kaydeden Başkan Öner, “Taşoluk doğal güzellikleri ile bir tatil beldesi görünümünde bir belde. Biz bu güzellikleri herkesin görmesini istediğimiz için böylesi alanlar oluşturduk. Beldemizde günübirlik mesire alanlarımızdan faydalanmak isteyenler haricinde konaklamak isteyenler için bungalovlar yapıyoruz. İki adet bungalovumuz hazır durumda. Bayram öncesi faaliyete girecek. Ayrıca Millet Kıraathanemizi bitirdik. Açılışa hazır durumda. Beldemiz doğa sporcuları için yürüyüş, kamp ve bisiklet alanlarıyla keşfedilmeyi bekliyor. Eminim ki keşfedildikçe gelen sporcularımızın sayısı daha artacak. Haftasonları beldemize binin üzerinde piknikçi geliyor. Değirmenönü Mesire Alanına gelen piknikçilerden herhangi bir ücret alınmıyor. Biz gelen kişilerden alanı nasıl buldularsa o şekilde bırakmalarını rica ediyoruz. Buna da büyük ölçüde uyuluyor. Bu bizleri mutlu ediyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Hayali olan yatırımcıları davet ediyoruz”
Doğa turizminin Taşoluk’ta oluşması için alt yapıyı oluşturduklarını belirten Başkan Öner, “Biz şimdi hayali olan yatırımcıları davet ediyoruz. Birlikte güzel işler başarabiliriz. Şehit Şüheda Parkı Mahmarı Obamızda gelen misafirlere serpme kahvaltı ve ızgaraları sunuyoruz. Taşoluk Barajı manzaralı bu alanımız misafirlerimize yeşil ve maviyi içiçe sunuyor. Gerçekleştirdiğimiz işlerde bize destek olan tüm devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve milletvekillerimize minnettarım” diye konuştu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Başkan Öner’in başarılı çalışmalarının devamını diledi.
Başkan Öner Gün FM Anı Defterine görüşlerini yazarak imzaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır