passo
BAŞKAN ULUÇAY’DAN GÜN FM’E KUTLAMA

BAŞKAN ULUÇAY’DAN GÜN FM’E KUTLAMA

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gün Fm’in kuruluşunun 27. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı. Başkan Uluçay mesajında; “Yayın hayatına başladığı 20.05.1994 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Gün Fm, sorumlu, ilkeli yayıncılık ve haber anlayışıyla kuruluşundan bugüne kadar Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin güveni ve saygınlığını kazanmıştır. […]

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gün Fm’in kuruluşunun 27. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Uluçay mesajında; “Yayın hayatına başladığı 20.05.1994 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Gün Fm, sorumlu, ilkeli yayıncılık ve haber anlayışıyla kuruluşundan bugüne kadar Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin güveni ve saygınlığını kazanmıştır. 27 yıldır başarılı çalışmalara imza atan Gün Fm, doğru, hızlı ve tarafsız yayın anlayışını birinci öncelikli görev edinmiştir. Gün Fm’in bu misyonunu bundan sonra da sürdüreceğine inancımız tamdır. Örnek teşkil eden bir mesleki ciddiyet ve hizmet etkinliği içerisinde tarafsız ve doğru habercilik yapan Gün Fm’in kuruluş yıl dönümünü kutlar, başarılı çalışmalarınızın devam edeceği inancıyla en derin sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır